خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

آخرین تدبیر فدراسیون جهانی دوومیدانیبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما و به نقل از آنسا؛ فدراسیون جهانی دوومیدانی به عنوان آخرین سلاح برای مبارزه با افراد متخلف اقدام به راه اندازی یک درگاه الکترونیکی مجهز به 6 زبان دنیا کرد تا از طریق این درگاه اطلاعات مربوط به مواد نیروزا، مواد مشکوک به دوپینگ و مواد امن را به فعالان حاضر در ورزش دوومیدانی معرفی کند.

فدراسیون جهانی دوومیدانی در یادداشتی به کاربران اطمینان داده است که ارسال و یا انتقال اطلاعات موجود بسیار امن و کاملا محرمانه خواهد بود.

فدراسیون جهانی دوومیدانی می خواهد هر خبر مربوط به دوپینگ و اطلاعات مربیان و اشخاصی را که ورزشکاران را تشویق به استفاده از شیوه های غیر معمول می کنند و یا در قاچاق مواد ممنوعه و محصولات دوپینگی جدید دست دارند شناسایی کند.

سباستین کوئه رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی در این باره گفت: ما باید بیشترین تمرکز خود را معطوف ورزشکاران پاک کنیم. به همین منظور جزئی ترین اطلاعات در بحث دوپینگ می تواند برایمان بسیار مهم و حیاتی باشد. این اطلاعات می تواند کمک به حفظ یکپارچگی در مسابقات و حفاظت از شرایط آن داشته باشد.


لینک کوتاه: betanews.ir/news/393116

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم