خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
گروه بین الملل: دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا به منظور به چالش کشیدن تلاش‌ها برای بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری اقدام به پوشیدن کلاه بیس بالی با درج عدد ۴۵ و عبارت USA با اشاره به «چهل و پنجمین رئیس جمهور» آمریکا کرد. به نوشته روزنامه ایندیپندنت، روی لبه این کلاه بیس بال قرمز عدد ۴۵ به نشانه اینکه ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکاست ثبت شده است. همچنین این بار به جای نوشتن جمله "آمریکا را دوباره بزرگ کن" روی آن عبارت USA نوشته شده است. ترامپ در طول رقابت های ریاست جمهوری کلاه بیس بال قرمزی بر سر می گذاشت که عبارت آمریکا را بزرگ کن روی آن نوشته شده بود.

(عکس) ترامپ و کلاه تازه اش!گزارش شده که درج عدد ۴۵ روی این کلاه شاید واکنشی به طرح جیل استاین، کاندیدای ریاست جمهوری حزب سبز برای بازشماری آرای انتخابات در سه ایالت باشد.ترامپ در حالیکه تفرجگاه خود در ایالت فلوریدا را با حضور نیروهای امنیتی ترک می کرد این کلاه جدید را به سر داشت. البته این کلاه هنوز در فروشگاه ها به فروش نمی رسد اما وبسایت فروش کالای ترامپ یک کالای تزئینی کریسمس را به شکل یک کلاه بیس بال به فروش گذاشته است.ترامپ تقریبا حدود یک ساعت بعد از آنکه یک سری توییت را درباره استاین و تقاضایش برای بازشماری آرا منتشر کرد در این کلاه جدید ظاهر شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393078

خبر فوق مربوط به رسانه بهار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم