خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سرویس استانها جوان ایرانی؛ بخش شرقی:

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شایقی شامگاه سه‌شنبه در جلسه کارگروه اقتصادی استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از طرح‌های توسعه فناوری از جمله توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان نیازمند تعامل و همکاری بین دستگاهی است.

وی با بیان اینکه یکی از ابزارهای توسعه فناوری استان حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است، ادامه داد: این در حالی است که سال گذشته ۱۴ شرکت دانش‌بنیان در استان فعال بوده و امسال تنها سه شرکت جدید فعال شده است.

رئیس بنیاد نخبگان استان متذکر شد: در پی سفر مسئولان کشوری نیز مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان منظور شد که مشخص نیست تاکنون چه میزان از آن در استان جذب شده است.

شایقی تأکید کرد: ایجاد تنها سه شرکت دانش‌بنیان در یک سال کافی نیست و برای تسریع در دریافت مجوز شرکت‌ها لازم است مکاتباتی با مسئولان کشوری انجام شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توان زمینه اشتغال را برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فراهم سازد، ادامه داد: حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان می‌بایست با همدلی مسئولان صورت گیرد.لینک کوتاه: betanews.ir/news/393054

خبر فوق مربوط به رسانهجوان ایرانی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم