خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: مراسم قرعه کشی و گروه بندی برگزار شد/ حضور 12 تیم و اسامی کشتی‌گیران

مراسم قرعه کشی و گروه بندی سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان، عصر امروز در شهر خارکف اوکراین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان از فردا (چهارشنبه) و به مدت دو روز در سالن لوکوموتیو شهر خارکف اوکراین برگزار می شود.

مراسم گروه بندی و قرعه کشی این رقابت ها عصر امروز برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

گروه A: زسکا اوکراین – قهرمان گرجستان- تایتان مرکوری آمریکا
گروه B: ازدورو وی اوکراین- نماینده مغولستان- نماینده بلاروس
گروه C: بیمه رازی ایران- چپلی بی سی مجارستان- نماینده قرقیزستان
گروه D: ستارگان ساری ایران- نماینده ارمنستان- نماینده ترکیه

بر اساس قوانین این رقابت ها ابتدا تیم های هر گروه با یکدیگر به رقابت می پردازند، سپس تیم های برتر گروه A با B و تیم های برتر گروه C با D با یکدیگر مسابقه می دهند و تیم های پیروز به دیدار فینال و تیم های بازنده به دیدار رده بندی راه می یابند، این روند برای مشخص شدن تیم های برگزار کننده رقابت های کسب مقام پنجم تا یازدهم نیز بین تیم های دوم و سوم هر گروه انجام خواهد پذیرفت.

ترکیب تیم های حاضر در این رقابت ها بر اساس اعلام سایت رقابت ها، به شرح زیر است:

بیمه رازی:

57 کیلوگرم: حسن رحیمی – یونس سرمستی
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور- ایمان صادقی
65 کیلوگرم: الیاس بک بولاتوف (روسیه)
70 کیلوگرم: آتسماز ساناکویف (روسیه)
74 کیلوگرم: بهمن تیموری- رضا افضلی
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی
97 کیلوگرم: عباس طحان- امیر محمدی
125 کیلوگرم: پرویز هادی
سرمربی: غلامرضا محمدی
مربیان: سید مراد محمدی- صادق گودرزی- علی رضا نوایی
سرپرست: کیومرث محرابی


ستارگان ساری:

57 کیلوگرم: سید مصطفی دامادی
61 کیلوگرم: مهران شیخی
65 کیلوگرم: رضا عبداله پور- سجاد ذبیحی
70 کیلوگرم: سبحان محمدزاده- صائب کلانتری
74 کیلوگرم: علی شفیع زاده- کیانوش نادری
86 کیلوگرم: مجتبی گلیج – سید محمد ساداتی
97 کیلوگرم: الیاس بختیاری- حامد طالبی زرین کمر
125 کیلوگرم: جابر صادق زاده
سرمربی: مرتضی قربانی
مربیان: محسن دلیری- علی دومیرکلاهی


تایتان مرکوری آمریکا:

57 کیلوگرم: نیکو مگالودیس
61 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی
65 کیلوگرم: برنارد فوترل
70 کیلوگرم: نازار کولچیتسکی
74 کیلوگرم: الکساندر درینگر
86 کیلوگرم: دیوید تیلور
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر
125 کیلوگرم: نیک گیویازدوفسکی


چپلی بی سی مجارستان:

57 کیلوگرم: علی حاج آقا نیا
61 کیلوگرم: حسن مرادقلی
65 کیلوگرم: نوربرت لوکاس
74 کیلوگرم: بوتونت لوکاس
86 کیلوگرم: گرگلی گئورتیس
97 کیلوگرم: آتیلا زمیک
125 کیلوگرم: دانیل لیگتی


نماینده مغولستان:

57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود
61 کیلوگرم: بیلگون سرمانداخ
65 کیلوگرم: کیشگیبات خیقتاباتار
70 کیلوگرم: خاتانباتار داواتسرین
74 کیلوگرم: آناخبایار باتچولون
86 کیلوگرم: مونگونشگای توموربات
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن


نماینده بلاروس:

57 کیلوگرم: یوهنی ریبیکوف
61 کیلوگرم: آرتسیوم کراچانکا
65 کیلوگرم: اولادزیسلاو ژاریکوف
70 کیلوگرم: الکساندر هریهاروویچ
86 کیلوگرم: اولادزمیر کاوالوف
97 کیلوگرم: اولادزمیر یزاپنکوف
125 کیلوگرم: وازدیم شدوف



قهرمان گرجستان:

57 کیلوگرم: بکا بویاشویلی
61 کیلوگرم: شوتا فارتنادزه
65 کیلوگرم: لوان کلخساشویلی
70 کیلوگرم: الکساندر یاتچوادزه
74 کیلوگرم: آوتاندیل کنتچادزه
86 کیلوگرم: نیکا کنتچادزه- نودار ایگادزه
97 کیلوگرم: الیزبار اودیکادزه
125 کیلوگرم: گئورگی مشویداشویلی


نماینده ارمنستان:

57 کیلوگرم: ناریک هوانسیان
61 کیلوگرم: گاریگ بارسقیان
65 کیلوگرم: ناریک سیرویان
70 کیلوگرم: والتر مارگاریان
74 کیلوگرم: واروژان کاجویان
86 کیلوگرم: واهه تمرازیان
97 کیلوگرم: سمیر آتیان
125 کیلوگرم: آندرانیک گالستیان


زسکا اوکراین:

57 کیلوگرم: تاراس مارکوویچ – ایهور خاوالدژی
61 کیلوگرم: لودویگ شولینیان- ایوان بیلیچوک
65 کیلوگرم: گور اوقانسیان- الکسی بوروتا
70 کیلوگرم: واسیلی میخایلوف
74 کیلوگرم: روسلان ریچکو- رستم دودایف
86 کیلوگرم: دمیترو روچنیاک
97 کیلوگرم: آندری ولاسوف
125 کیلوگرم: الکساندر خوتسیانوفسکی


ازدورو وی اوکراین:

57 کیلوگرم: آندری یاتسنکو- پترو بلیچوک
61 کیلوگرم: واسیلی شوپتار
65 کیلوگرم: آندری کویاتکوفسکی
70 کیلوگرم: سیمون رادولوف
74 کیلوگرم: گیا چیخالادزه
86 کیلوگرم: بوهدان هریتسای – مراز دجافاریان
97 کیلوگرم: مورازی مچدلیدزه
125 کیلوگرم: آلن زاسایف- دانیلو کارتاوی


نماینده ترکیه:

57 کیلوگرم: نبی اوزون
61 کیلوگرم: امین اوقون مهمت
65 کیلوگرم: بوراک دوغان
70 کیلوگرم: هاکان سرکان- ظفر داما
74 کیلوگرم: تیمور نوری
86 کیلوگرم: فیرات بینیچی
97 کیلوگرم: مورن موتلو
125 کیلوگرم: حسین چیویلک

نماینده قرقیزستان:
57 کیلوگرم: تورقونبایف - تاشتانبکوف
61 کیلوگرم: بختیبک اولو
65 کیلوگرم: یوسنوف
70 کیلوگرم: اسکار بکوف – شاریپ بک اولو
74 کیلوگرم: نصیراف
86 کیلوگرم: کریم کولوف
97 کیلوگرم: تالانت بک اولو
125 کیلوگرم: کاسمانبتوف

انتهای پیام/آ

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393050

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم