خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
تجدید چاپ داستان «گودال آب» گودال آب داستانی تصویری برای خردسالان است که بار دیگر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، اثر خواندنی آدلائید هال بار دیگر به دست مخاطبان خردسال رسید. این کتاب را فریدون رحیمی ترجمه کرده و تصویرگری آن را ک. طالقانی بر عهده داشته است.

مرغ چاق و مهربانی در چمنزار به دنبال خوردن دانه بود که یک دفعه رسید به یک گودال پر از آب باران و فریاد زد: وای خدا، یک مرغ چاق افتاده توی آب! با عجله از آنجا رفت پیش حیوانات دیگر که آن ها را خبر کند. اما هر کدام از آن ها که به لب گودال می آمد، عکس خودش را در آب می دید و مشکل بیشتر می شد، تا این که خورشید خانم مسئله را حل کرد و...

این داستان تصویری به موضوع هایی مانند دوستی، توجه به واقعیت ها، استفاده از راهنمایی دانایان و... می پردازد. ضمن آن که کودکان می توانند با انواع حیوانات در این اثر آشنا شوند.

این کتاب نخستین بار در سال ۱۳۶۲ منتشر و این روزها به ویرایش جدید رسیده است.

«گودال آب» ۳۲ صفحه دارد و قیمت آن ۵ هزار تومان عنوان شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393049

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم