خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 128
کوی محبت ویژه برنامه «کوی محبت» در شب شهادت امام رضا (ع) مصادف با سه شنبه ۹ آذر از حرم مطهر رضوی همراه با عزاداران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، «کوی محبت» که ارتباط معنوی با حرم مطهر امام رضا (ع) را در روزهای پایانی ماه صفر برای بینندگان این شبکه فراهم کرده بود، امروز سه شنبه ۹ آذر با مرثیه خوانی سیدرضا نریمانی از مداحان اهل بیت به سوگ هشتمین امام شیعیان خواهد نشست.

همچنین در بخش دیگری از برنامه حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ماندگاری در باب سیره رفتاری و زندگانی امام رضا (ع) به بیان نکاتی خواهد پرداخت.

برنامه «کوی محبت» با هدف آشنایی بیشتر با سیره و روش اهل بیت (ع) و با بهره گیری از حضور کارشناسان مذهبی از بقاع متبرکه، امامزاده ها و اماکن زیارتی مهمان مخاطبان خود می شود.

این برنامه کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه ۲ سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که به مناسبت ایام شهادت امام رضا (ع) سه شنبه ساعت ۱۹ و ۲۳:۳۰ و چهارشنبه ساعت ۱۰ با حضور کارشناسان و مرثیه خوانان اهل بیت (ع) روی آنتن می رود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393025

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم