خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
دلار دلالان ارز در میدان فردوسی نرخ فروش دلار را در حال حاضر تا ۳۹۴۰ تومان افزایش داده اند، در عین حال صرافی ها دلار را ۳۹۳۰ تومان می فروشند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صرافی های میدان فردوسی تهران افزایش نرخ دلار را عرضه محدود ارز از سوی بانک مرکزی عنوان می کنند.

نرخ دلار که روز گذشته تا مرز 3800 تومان بالا رفته بود، امروز تا این ساعت حدود 140 تومان افزلایش یافته و قیمت فروش دلار به 3940 تومان رسیده است. در حالی که دلالان میدان فردوسی دلار را 3940 تومان می فروشند، صرافی ها با 10 تومان کاهش 3930 تومان معامله می کنند.

برخی صرافی های میدان فردوسی دلار را در حال حاضر با قیمت 3890 تا 3910 تومان می خرند، در عین حال برخی صرافی ها از درج نرخ خرید امتناع می کنند.

حجت الله عبدالملکی کارشناس مسائل اقتصادی و استاد دانشگاه امام صادق(ع) معتقد است افزایش پر شتاب نرخ ارز در روزهای اخیر بی دلیل نیست و به همین دلیل در نامه ای خطاب به وزیر اطلاعات با یادآوری مسائل مربوط به بحران ارزی سال 91 در کشور، خواستار مقابله وزارت اطلاعات با افراد پشت پرده و رانت خوارانی شده است که از این موضوع سود می برند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393018

خبر فوق مربوط به رسانهتسنیم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم