خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش هشدار نیوز، سردار بخشعلی کامرانی صالح در نشست خبری که صبح سه شنبه در مقر پلیس آگاهی استان برگزار شد، با اعلام این خبر، اظهار کرد: با شکایت تعداد زیادی از یک بنگاه مشاور املاک در کرج موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با بررسی مقدماتی مشخص شد که فردی با ایجاد یک دفتر مشاور املاک به بهانه رهن و اجاره منزل مبالغی را از اشخاص متعدد جمع آوری و در قبال آن به پرداخت کنندگان آن مبالغ رسید می داد.

سردار کامرانی صالح اضافه کرد: پس از مدتی نامبرده اقدام به بستن مغازه املاکی کرده و متواری شده و مالباختگان نیز هیچ گونه آدرسی از او در دست نداشتند.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: با توجه به بررسی های فنی اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان و با استفاده از شگردهای پلیسی محل تردد متهم در یکی از شهرستان های استان خوزستان شناسایی شد.

وی تاکید کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با پلیس استان خوزستان و پس از اخذ نیابت قضایی متهم شناسایی و دستگیر شد.

سردار کامرانی صالح گفت: با توجه به بازجویی های صورت گرفته و مدارک و مستندات موجود از جمله رسیدهای تحویل پول که به امضای نامبرده رسیده بود متهم به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان البرز مبالغ کلاهبرداری شده در این پرونده را ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.

وی همچنین گفت: متهم با قرار وثیقه صادره از مقام قضایی روانه زندان شد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/393008

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم