خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، ناصر مهردادی با اعلام اینکه پایش ضربتی صنایع آلاینده در استان تهران از روز شنبه 6 آذرماه آغاز شده و تا پایان فصل زمستان ادامه دارد، اظهار کرد: این پایش ها به صورت مستمر و شبانه روزی و با همکاری های نیروهای ستادی و استانی سازمان حفاظت محیط زیست در بخش های حقوقی و پایش آلاینده های آب و هوا صورت می گیرد.مهردادی افزود: برای اجرای طرح تهران را به 10 منطقه تقسیم و با تدوین شاخص های مختلف، آلایندگی واحدهای صنعتی و تولیدی در آب و هوا را پایش و اندازه گیری می کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران خاطرنشان کرد: این اقدام در ادامه تلاش های صورت گرفته برای ارتقاء کیفیت هوا در کلانشهر تهران صورت می گیرد و واحدهای آلاینده بر اساس رصدهای صورت گرفته طی ماه های گذشته در اولویت بازرسی قرار دارند.

وی با اشاره به برنامه اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران برای شناسنامه دار کردن واحدهای صنعتی، اظهار کرد: همزمان با اجرای پایش ضربتی صنایع آلاینده در واقع سرشماری و تکمیل اطلاعات صنایع اعم از برخورداری از سیستم های پایش آنلاین، تصفیه آب و فاضلاب و غیره نیز صورت می گیرد.

پایان پیام/47 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393005

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم