خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
یک سویه به معمای شاه نگاه نکنیم
به گزارش بی‌باک نیوز، نرگس محمدی گفت: یکی از ویژگی های سریال های تاریخی به تصویر کشیدن بخش های پنهان تاریخ است. وی با بیان این مطلب افزود: برای من بخشی از تاریخ و علت شکل گیری انقلاب، همواره سؤالی بی پاسخ بود. به این دلیل که همه اطرافیان هم مسائل و وقایع متداول را می دانستند و از پشت پرده برخی وقایع بی اطلاع بودند. بنابراین زمانی که من فیلمنامه این کار را خواندم، خیلی چیزها برایم روشن شد. این بازیگر سینِما و تلویزیون خاطرنشان ساخت: معتقدم مردم هم باید سریال معمای شاه را تا پایان دنبال کنند و زود سریال را نقد نکنند. کار باید پیش برود. قضاوت کردن با دیدن قسمت هایی از کار درست نیست. وی به دلایل مخالفت عده ای با این مجموعه تاریخی پرداخت و عنوان کرد: فکر می کنم چون به اسم شاه و به زندگی او پرداخته شده، عده ای گارد می گیرند. وی اضافه کرد: این سریال به هر حال کار تاریخی است و قطعاً بر اساس برداشتی از منابع و مستندات تاریخی و وقایعی که رخ داده، ساخته شده است، اما هر کسی از نگاه خودش تعریفی به این سریال دارد. آقای ورزی که از خودش وقایع را ننوشته و اتفاقات مبتنی بر تاریخ و از منابع تاریخی بسیاری استفاده کرده است. بنابراین نمی توان یک سویه به کاری به این عظمت نگاه کرد. محمدی خاطرنشان ساخت: حقیقتش این است که من مجموعه را دوست داشتم، اما برخی مخالفت ها هم طبیعی است و منحصر به«معمای شاه» نمی شود. زمانی که من در «ستایش» بازی می کردم، این سریال یک عده مخالف داشت و یک عده موافق. به هر حال تلویزیون مخاطبان بسیاری دارد و راضی کردن همه مخاطبان کار راحتی نیست. وی تصریح کرد: از مردم می خواهم که این سریال را تا پایان دنبال کنند و از نگاه و دید خودشان به سریال نقد نداشته باشند. وی خاطرنشان کرد: خوشحالم که با این کارگردان هم فرصت همکاری ام میسر شد.
منبع: میزان

-----------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی


لینک کوتاه: betanews.ir/news/392998

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم