خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دولت بهار: مصطفی خلفی، پدر حنانه خلفی در رابطه با برنامه این روزهای دخترش پس از بازگشت از مسابقات حفظ قرآن در امارات گفت: در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتیم، حنانه به ایشان قولی داده است که اکنون مشغول عملی کردن آن است.

پدر حنانه خلفی، دختر 9 ساله ای که حافظ کل قرآن کریم است و به تازگی با کسب رتبه برتر از مسابقات امارات بازگشته، در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره برنامه این روزهای دخترش گفت: او به رهبر معظم انقلاب قول داده است تا ترجمه قرآن را بیاموزد و اکنون مشغول به این کار است.

مقدمه بودن حفظ و قرائت قرآن کریم، برای انس با قرآن و فهم و عمل به دستورات آن، همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است و مکررا توسط ایشان در جمع قاریان و حافظان قرآن بیان شده است.

حنانه خلفی اولین دختر ایرانی است که با مجوز شرعی آیت الله العظمی خامنه ای، دوره کامل ترتیل قرآن کریم را در استودیو ضبط کرده است که به زودی منتشر خواهد شد.

حضور این نابغه ایرانی در مسابقات حفظ قرآن امارات، انعکاس گسترده ای در رسانه ها و خود مسابقات داشت به گونه ای که مسئولان برگزاری مسابقات امارات با ضبط برنامه های گوناگون از حنانه خلفی از آنها به عنوان میان برنامه در سالن مسابقات استفاده کردند.

او دهمین نفر در بین رتبه های برتر این مسابقات بود اما همراهانش می گویند: در کلاسهایی که در حاشیه مسابقات برای مسابقه دهندگان برقرار می شد داوران در زمینه تجوید و حتی صوت و لحن حنانه را مثال می زدند.

حنانه خلفی در بین ایرانیانی که تاکنون در مسابقات امارات حضور یافته اند، بالاترین رتبه را کسب کرده است.

برخی کسب نشدن رتبه های اول از سوی نمایندگان ایران در مسابقات قرآن خارجی طی سالهای اخیر را به سبب اعمال نفوذ داوران برخی از کشورها همچون عربستان سعودی می دانند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392982

خبر فوق مربوط به رسانه دولت بهار می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم