خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
img

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: در عملیات مشترک پلیس دزفول و اندیمشک مقدار ۱۸ کیلو و ۴۶۵ گرم ماده مخدر از نوع شیشه و هروئین کشف و اعضای یک باند ۹ نفره سوداگران مرگ دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا سرهنگ سیدمحمد صالحی روز سه شنبه در تشریح این عملیات که اوایل هفته جاری در شمال خوزستان انجام شد افزود: در این عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرهای دزفول و اندیمشک با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) از انتقال یک محموله مواد مخدر از یکی از استان های کشور مطلع شده که برای دستگیری سوداگران مرگ بلافاصله وارد عمل شدند.

وی گفت: چند گروه عملیاتی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرهای دزفول و اندیمشک و سربازان گمنام امام زمان(عج) پس از هماهنگی با مقام قضایی و مستقر شدن در پلیس راه اندیمشک – خرم آباد به کنترل خودروهای عبوری پرداختند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از ساعت ها تلاش یک دستگاه کامیون ایسوزو حامل مواد مخدر را شناسایی و در اقدام غافلگیرانه موفق به توقیف خودرو و دستگیری راننده به همراه دیگر سرنشین شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو مقدار ۱۶ کیلو و ۹۶۸ گرم ماده مخدر هروئین و یک کیلو و ۴۹۳ گرم ماده مخدر شیشه را که در خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.

سرهنگ صالحی در ادامه با اشاره به شناسایی دیگر اعضای این باند در دزفول گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر دزفول، اندیمشک و شوش با هماهنگی قضایی در چهار عملیات جداگانه و منسجم هفت قاچاقچی تحویل گیرنده مواد مخدر به همراه سه دستگاه خودرو سمند ، پراید و پژو ۲۰۶ و یک دستگاه موتورسیکلت را در نقاط مختلف دزفول دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: اعضای باند ۹ نفره سوداگر مرگ دستگیر شده به همراه مقدار ۱۸ کیلو و ۴۶۵ گرم مواد مخدر پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام

کلمات کلیدی: برادران قاچاقچی - خوزستان - قاچاقچی

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392976

خبر فوق مربوط به رسانهانصاف می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم