خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

گوشی‌های هوشمند، این‌روزها در بخش عکاسی، پیشرفت‌های قابل‌توجهی داشته‌اند و این موضوع، باعث شده است تا سازندگان، محصولات خود را با قابلیت‌های جدیدی در زمینه عکاسی به بازار عرضه نمایند. دوربین سلفی نیز، از یکی موضوعاتی است که کاربران زیادی در هنگام خرید یک گوشی هوشمند (به خصوص محصولات پرچم‌دار) به آن توجه می‌کنند و بنابر یک شایعه، این موضوع باعث شده است تا گلکسی S8 به یک دوربین سلفی با قابلیت فوکوس خودکار مجهز شود. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب، همراه ویندوزسنتر باشید.

یک رسانه کره‌ای، مدعی شده است که پرچم‌دار 2017 شرکت سامسونگ برای متمایزشدن در رقابت با دیگر گوشی‌های رده‌بالا به یک دوربین سلفی با فوکوس خودکار مجهز شده است و این قابلیت تا پیش از این، در گوشی‌های هوشمند استفاده نشده بود زیرا اکثر آن‌ها به یک دوربین با فوکوس ثابت تجهیز هستند.

عرضه گلکسی اس 8 با دوربین سلفی با فوکوس خودکار، باعث می‌شود تا پرچم‌‌دار جدید سامسونگ، اشیائی را که در فاصله‌های مختلف از شاتر دوم قرار دارند، واضح‌تر به ثبت برساند. تغییرات دیگری که در دوربین دوم گلکسی اس 8 صورت گرفته است، هم‌چنین به سامسونگ اجازه می‌دهد تا ماژول دوربین را نازک‌تر نماید و این موضوع به کاهش ضخامت گلکسی اس 8 کمک خواهد کرد.

گوشی پرچم‌دار گلکسی S8 سامسونگ، به یک دوربین سلفی با فوکوس خودکار مجهز خواهد شد

بنابر اطلاعات به‌دست‎آمده، سامسونگ الکترونیک از یک روش جدید برای قطعه کنترل‌کننده در دوربین سلفی در گلکسی اس 8 خود استفاده می‌کند و فعال‌کننده‌هایی که در گوشی پرچم‌دار 2017 سامسونگ به کار گرفته شده است، از یک روش رمزگذاری به جای روش VCM که به طور عمومی در گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود، کمک خواهد گرفت.  البته پاسخ رسمی مبنی بر تایید یا تکذیب صحت این ادعا، توسط سامسونگ منتشر نشده است و این سازنده، تنها اعلام کرده که به شایعات منتشرشده درباره محصولات آینده خود که هنوز به طور رسمی ارائه نشده است، واکنش نشان نمی‌دهد.

ما در حال‌حاضر، نمی‌توانیم هیچ‌گونه اطلاعاتی را درباره محصولات جدید که هنوز به بازار عرضه نشده است، منتشر کنیم.

در کنار این تغییرات، هم‌چنین فاش شده است که گلکسی اس 8 به تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام مجهز خواهد بود و به عنوان یکی از اولین محصولات مجهز به این تراشه پرچم‌دار تا بهار سال آینده، معرفی می‌شود. بنابر اطلاعات دیگری که پیرامون گلکسی اس 8 سامسونگ منتشر شده است، این محصول به شش گیگابایت حافظه رم مجهز خواهد بود و شایعات منتشرشده پیرامون استفاده از شش گیگابایت حافظه رم در این محصول، صحت ندارد.

گلکسی اس 8 به احتمال زیاد، تنها در یک نسخه با صفحه‌نمایش خمیده معرفی می‌شود

در کنار این تغییرات، هم‌چنین فاش شده است که گوشی پرچم‎دار 2017 سامسونگ به تبعیت از گوشی‌های پرچم‌دار دیگر، به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود و علاوه‌براین، سامسونگ، گلکسی اس 8 را به احتمال زیاد در یک مدل با صفحه‌نمایش لبه منحنی دوگانه مانند گلکسی اس 7 معرفی می‌کند زیرا پیش‌تر، این سازنده اعلام کرد که در صورت استقبال کاربران از گلکسی نوت 7 که تنها در یک مدل با صفحه‌نمایش خمیده ارائه شده، ممکن است سری گلکسی اس را نیز تنها در یک مدل با صفحه‌نمایش لبه منحنی ارائه دهد.

صفحه‌نمایش 4K، یکی دیگر از شایعاتی است که در رابطه با گلکسی اس 8 منتشر شده اما با توجه به اثر منفی که این صفحه‌نمایش بر روی ماندگاری عمر باتری خواهد داشت، بعید می‌دانیم که گوشی پرچم‌دار 2017 سامسونگ با چنین صفحه‌نمایشی ارائه شود.

پیوست منبع: Phonearena

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392941

خبر فوق مربوط به رسانه ویندوز سنتر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم