خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اولین رویداد کتابدارانه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران 17 آذر 1395 برگزار می شود. اولین «رویداد کتابدارانه» انجمن کتابداری برگزار می‌شود

 به گزارش لیزنا، اولین رویداد کتابدارانه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با همکاری کمیته روابط عمومی انجمن روز چهارشنبه 17 آذر 1395 در خانه شعر، واقع در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

«رویداد کتابدارانه» یک دورهمی صمیمانه، عمومی، بدون موضوع از پیش تعیین شده، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است. هدف این رویداد که قرار است به صورت ماهانه انجام شود، دور هم گرد آوردن کتابداران، آرشیویست ها، موزه داران، دوستداران کتاب و علم اطلاعات است، برای دیدار با یکدیگر، گپ و گفت های دوستانه، طرح نظرها و دیدگاه ها و یادگیری رو در رو. برای حضور در رویداد کتابدارانه، تنها کافی است دوستدار کتاب، دانش و اطلاعات باشید.


حضور در این رویداد هزینه ای برای شرکت کنندگان ندارد و شرط سنی یا تحصیلی خاصی نیز برای حضور وجود ندارد. رویداد در واقع اجتماعی دوستانه و غیررسمی برای دیدار جوانان (دانشجویان و فارغ التحصیلان)، اساتید و پیشکسوتان کتابداری و دوستداران این حوزه است.

رویداد کتابدارانه در هر مکان دوستانه با امکان یک پذیرایی ساده برگزار می شود، که برای اولین بار در روز 17 آذرماه 1395، از ساعت 16.30 در باغ هنر(خانه شعر) برگزار خواهد شد.

 

خانه شعر باغ هنر، در تهران، ایستگاه مترو حقانی، خروجی مسجد خرمشهر، ضلع شرقی باغ موزه دفاع مقدس، ابتدای بلوار، واقع شده است. همچنین دسترسی به این مکان از طریق اتوبان  حقانی، مسیر غرب به شرق، خروجی کتابخانه ملی، تقاطع اول، سمت راست، تقاطع دوم، سمت راست امکان پذیر است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392936

خبر فوق مربوط به رسانه لیزنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم