کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 112
 نرگس محمدی

نرگس محمدی گفت: یکی از ویژگی‌های سریال‌های تاریخی به تصویر کشیدن بخش‌های پنهان تاریخ است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از میزان، نرگس محمدی گفت: یکی از ویژگی های سریال های تاریخی به تصویر کشیدن بخش های پنهان تاریخ است.

وی با بیان این مطلب افزود: برای من بخشی از تاریخ و علت شکل گیری انقلاب، همواره سؤالی بی پاسخ بود. به این دلیل که همه اطرافیان هم مسائل و وقایع متداول را می دانستند و از پشت پرده برخی وقایع بی اطلاع بودند. بنابراین زمانی که من فیلمنامه این کار را خواندم، خیلی چیزها برایم روشن شد.

این بازیگر سینِما و تلویزیون خاطرنشان ساخت: معتقدم مردم هم باید سریال معمای شاه را تا پایان دنبال کنند و زود سریال را نقد نکنند. کار باید پیش برود. قضاوت کردن با دیدن قسمت هایی از کار درست نیست.

وی به دلایل مخالفت عده ای با این مجموعه تاریخی پرداخت و عنوان کرد: فکر می کنم چون به اسم شاه و به زندگی او پرداخته شده، عده ای گارد می گیرند.

وی اضافه کرد: این سریال به هر حال کار تاریخی است و قطعاً بر اساس برداشتی از منابع و مستندات تاریخی و وقایعی که رخ داده، ساخته شده است، اما هر کسی از نگاه خودش تعریفی به این سریال دارد. آقای ورزی که از خودش وقایع را ننوشته و اتفاقات مبتنی بر تاریخ و از منابع تاریخی بسیاری استفاده کرده است. بنابراین نمی توان یک سویه به کاری به این عظمت نگاه کرد.

محمدی خاطرنشان ساخت: حقیقتش این است که من مجموعه را دوست داشتم، اما برخی مخالفت ها هم طبیعی است و منحصر به«معمای شاه» نمی شود. زمانی که من در «ستایش» بازی می کردم، این سریال یک عده مخالف داشت و یک عده موافق. به هر حال تلویزیون مخاطبان بسیاری دارد و راضی کردن همه مخاطبان کار راحتی نیست.

وی تصریح کرد: از مردم می خواهم که این سریال را تا پایان دنبال کنند و از نگاه و دید خودشان به سریال نقد نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: خوشحالم که با این کارگردان هم فرصت همکاری ام میسر شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392859

خبر فوق مربوط به رسانه قدس آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم