خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سردار نعمان غلامی گفت : رمز پیروزی در جنگ اقتصادی ، توسعه تولید و کارآفرینی است که هم دفع خطر برای نظام است و هم با موفقیت در اقتصاد مقاومتی به موقعیت های جدیدی در تاثیرگذاری در منطقه خواهد رسید و دیگر هر تهدیدی علیه ما کارآمد نخواهد بود.
سردار غلامی در باره اعتقاد سازمان بسیج درباره اقتصاد مقاومتی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی برای به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی ایران از تمام ظرفیت هایشان در حوزه های مختلف استفاده کردند و به صحنه آوردند ، یک زمانی جنگ را به ما تحمیل کردند تا نظام را براندازند اما نتوانستند کاری انجام دهند.
وی به ورود دشمن در دیگر عرصه ها اشاره کرد و افزود: در عرصه فرهنگ، دشمن تمام توانش را به صحنه آورده است زیرا دیدند با جنگ نمی توانند نظام را از پا در بیاورند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی ادامه داد: یکی از جبهه های جدیدی که دشمن علیه ما بار کرده ، جنگ اقتصادی است . دشمن تلاش می کند در این حوزه نظام را به زانو در بیاورد و شکافی که باید بین مردم و نظام اتفاق بیافتد را در این حوزه دنبال می کند.
فلسفه اصلی نظام این است که مشکلات و گرفتاری های مردم را حل کند ولی دشمن در این روند و کارآمدی نظام، اختلال ایجاد می کند و بعد هم مردم از این نظام خسته شوند.
وی جنگ اقتصادی را آخرین حربه دشمن دانست و اظهار داشت: اگر بتوانیم در این حوزه دشمن را با شکست مواجه کنیم، دیگر دشمن کاری نمی تواند بکند زیرا در حوزه نظامی موفقیت هایمان رقم خورده است. در حوزه مسائل فرهنگی نیز شاهد اثرگذاری جمهوری اسلامی ایران هستیم و کشورهای منطقه و مستضعفین به ایران اقتدا کردند. اگر در حوزه داخلی نیز بتوانیم متکی به استعداد جوانان خودمان باشیم، دیگر دشمن نمی تواند با تحریم موضوعی برای ما مشکل ایجاد کند.
غلامی تصریح کرد : اعتقاد سازمان بسیج مستضعفین این است که جبهه اصلی نبرد با استکبار جنگ اقتصادی است و راه حل آن تولید و کارآفرینی است که هم دفع خطر برای نظام است و هم با موفقیت دراقتصاد مقاومتی به موقعیت های جدیدی در تاثیرگذاری در منطقه خواهد رسید و دیگر هر تهدیدی علیه ما کارآمد نخواهد بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392834

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم