کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
مرتضی طلایی نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار بود افرادی که به آبروی اعضای شورا آسیب وارد کرده‌اند، عذرخواهی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی طلایی در سیصد و هشتمین جلسه شورا اظهار داشت: پیکر تعدادی از شهدای گمنام در شهر تهران تشییع و در بوستان‌های شهر تدفین شدند.

وی افزود: بوستان‌هایی که این شهدا خاکسپاری شده‌اند باید به مراکز فرهنگی تبدیل شوند و در این بوستان‌ها مقبره‌های متحدالشکلی ایجاد شود و خدمات فرهنگی لازم ارائه شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما نسبت به شهدا انجام وظیفه کرده‌ایم ولی در حق بعضی از شهدا کوتاهی کرده‌ایم. شهید متوسلیان از فرماندهان رده اول سپاه بودند و حق او را ادا نکرده‌ایم لذا پیشنهاد می‌شود ادامه پروژه صیاد شیرازی به نام شهید متوسلیان باشد.

وی افزود: در جلسه قبلی شورا قرار بود افرادی که به آبروی اعضای شورا آسیب وارد کرده‌اند، عذرخواهی کنند.

طلایی گفت: وقت و پول مردم را خواسته یا ناخواسته صرف مسائل حاشیه‌ای می‌کنیم و این وقت، حق عمومی است و از این بابت از مردم عذرخواهی می‌کنیم. افرادی که این وضعیت اشتغال، آسیب‌های اجتماعی و مشکلات ازدواج را ایجاد کرده‌اند باید از مردم عذرخواهی کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392824

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم