خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
بنعلی ایلدریم نخست وزیر ترکیه نخست وزیر ترکیه در اظهاراتی از تصمیم حزب حاکم این کشور برای ارائه پیش‌ نویس تغییر قانون اساسی به رهبر «حزب حرکت ملی» برای نهائی سازی آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «بنعلی ایلدریم» نخست وزیر ترکیه امروز در پارلمان این کشور درباره ادامه تلاش ها برای تغییر قانون اساسی این کشور به سخنرانی پرداخت.

«بنعلی ایلدریم» نخست وزیر ترکیه در بخشی از سخنان امروز خود در نشست پارلمانی حزب حاکم عدالت و توسعه این کشور گفت که این حزب در حال نهائی سازی پیش‌ نویس اصلاح شده‌ تغییر قانون اساسی است و در این مسیر با رهبر «حزب حرکت ملی» برای حل و فصل اختلافات پیرامون برخی جزئیات دیدار خواهد کرد.

وی در این باره گفت: بار دیگر با «دولت باهچالی» رهبر «حزب حرکت ملی» دیدار کرده و پیش‌ نویس نهائی تغییر قانون اساسی را در اختیار وی قرار خواهیم داد.

لازم به ذکر است، حزب حاکم عدالت و توسعه با هدف دست یابی به اکثریت مورد نیاز پارلمان برای برگزاری همه پرسی در زمینه اصلاحات در قانون اساسی این کشور نیازمند حمایت «حزب حرکت ملی» است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392800

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم