خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهمنامه همکاری در تمامی سطوح آموزشی، پژوهشی و درمانی با حضور دکتر محمد فرهادی، به امضای ائوجنیو گائودیو رئیس دانشگاه لاساپینتزای رم و دکتر سید جواد میر اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران رسید که براساس آن، دانشجویان و استادان در دوره های مشترک آموزشی شرکت خواهند کرد.
همچنین دکتر فرهادی درسخنانی دانشگاه علوم پزشکی ایران را یکی از دانشگاه های موفق و پیشرو در زمینه برخی از رشته های پزشکی، بویژه در خصوص قلب و عروق، کاشت حلزون و سوختگی خواند که می تواند بستر مناسبی برای افزایش همکاری ها میان دو دانشگاه باشد. رئیس دانشگاه لاسپینتزا نیز با ابراز خرسندی از امضای این تفاهمنامه تأکید کرد، ایران پیشرفت های خوبی در زمینه بیوتکنولوژی، نانو و لیزر کرده است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که برای سفری چهار روزه در صدر هیئتی دانشگاهی به ایتالیا سفر کرده است از بخش‌های مختلف دانشگاه لاسپینتزا که از جمله قدیمی ترین و بزرگ ترین دانشگاه های اروپا محسوب می شود بازدید و با رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392751

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم