خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا روز سه شنبه با تقبیح اعمال برخی معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این کشور نوشت : باید پیامد هایی همچون زندان یا خلع تابعیت برای آنهایی که پرچم آمریکا را به آتش می کشند، در نظر گرفته شود.

به گزارش انتخاب، در این توئیت آمده است : هیچ کس نباید پرچم آمریکا را به آتش بکشد. اگر این کار را انجام دهند، باید پیامد هایی همچون زندان یا خلع تابعیت برای آنها در نظر گرفته شود. این درحالی است که نشریه ایندپندنت با اعلام این خبر نوشت : دادگاه عالی آمریکا در سال 1989 سوزاندن پرچم این کشور را با توجه به الحاقیه نخست قانون اساسی در حمایت از حق آزادی بیان بلامانع دانسته بود. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هشتم نوامبر (18 آبان ماه) برگزار شد و ترامپ برخلاف نتایج اغلب نظرسنجی ها، در مقابل هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود به پیروزی رسید. اعتراض های گسترده در برخی ایالت های آمریکا در پی نتایج انتخابات شکل گرفت و گروهی از معترضان پرچم این کشور را به آتش کشیدند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392721

خبر فوق مربوط به رسانهانتخاب می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم