خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
الکساندر نوری

الکساندر نوری

الکساندر نوری مربی ایرانی – آلمانی تیم وردربرمن پس از شروع امیدوارکننده همراه این تیم، روزهای سختی را تجربه می‌کند.

به گزارش ورزش 11، سه بازی و کسب سه شکست باعث شد تا "ویکتور اسکریپنیک" از هدایت وردبرمن کنار گذاشته شود و الکساندر نوری مربی 23 ساله های این تیم جایگزین او شود. آن ها در سه بازی ابتدایی 12 گل خوردند و تنها 2 گل زدند تا نوری به عنوان مربی موقت سکان هدایت وردبرمن را بر عهده بگیرد.

نتایج خوب "نوری" در سه بازی ابتدایی که با شکست برابر " ماینز " آغاز شد و با پیروزی برابر "وولفسبورگ" و تساوی برابر "دارمشتات" ادامه یافت، سبب شد تا مدیران باشگاه تصمیم به دائمی کردن قرار او بگیرند.

نوری در دو بازی بعدی هم مقابل سن پائولی به تساوی رسید و موفق شد تیم قدرتمند بایرلورکوزن که در مسابقات جام باشگاه های اروپا حضور دارد را با شکست بدرقه کند و مهر تاییدی بر انتخابش به عنوان سرمربی بزند.

دیدار با لایپزیک؛ آغاز دوران سخت
از هفته هشتم به بعد شرایط برای نوری و شاگردانش آنچنان که باید خوب پیش نرفت و این تیم در مقابل صدر نشین بوندسلیگا تیم لایپزیک تن به شکست 3 بر 1 داد. در چهار دیدار بعدی هم نتایجی نا امید کننده در انتظار الکساندر نوری بود و این تیم با قبول سه شکست تنها موفق به کسب تساوی در مقابل تیم بحران زده هامبورگ شد. 10 گل زده و 4 گل خورده در چهار دیدار انتهایی شرایط را بر "نوری" بسیار دشوار کرده است.

تیم وردربرمن در حال حاضر اصلا در شرایط خوبی به سر نمی برد و با کسب 8 امتیاز از 12 دیدار در رتبه 16 ام جدول قرار دارد. رتبه ای که با توجه به سابقه چهار قهرمانی بوندسلیگا برای سبزپوشان شهر برمن چندان خوشایند نیست.

البته در هنگام دائمی کردن قرارداد نوری رسانه های آلمانی حفظ تیم در بوندسلیگا را خواسته مسئولان داستند. وردربرمن چند هفته ای است که با نوری روی نوار ناکامی گام بر می دارد و ادامه این روند در چند هفته آتی می تواند خیلی زود فرصت بزرگ مربی ایرانی آلمانی را بر باد دهد.

وردبرمن در هفته سیزدهم باید به مصاف تیم اینگول اشتات برود که با 2 امتیاز کمتر نسبت به وردربرمن در رتبه 17 ام جدول قرار دارد؛ پیروزی در این دیدار می تواند تا حدودی فشارها بر روی الکساندر نوری را کاهش دهد و فرصت بیشتری برای ادامه این تجربه بزرگ فراهم سازد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392720

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم