خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
آیت الله موسوی اردبیلی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به جایگاه رفیع آیت الله موسوی اردبیلی گفت: ایشان نقش چشمگیری در طول حیات انقلاب اسلامی و در ترویج معارف دین ایفا کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از مهر، حجت الاسلام مهدی ستوده بعدازظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت آیت الله موسوی اردبیلی تصریح کرد: ایشان در طول حیات خود مرجع عالی قدر شیعیان داخل و خارج کشور از یاران نزدیک امام خمینی و از دوستان شهید مطهری بود.

وی افزود: ریاست دیوان عالی کشور، امام جمعه موقت تهران، عضویت در مجلس خبرگان رهبری، عضویت در شورای عالی قضایی و تألیف کتب متعدد و پاسخگویی به سؤالات فقهی ازجمله نمونه های خدمت گذاری این مرجع عالی قدر محسوب می شود.

به گفته ستوده آیت الله موسوی اردبیلی در طول حیات خود مرجع تقلید شیعیان متعددی در داخل و خارج کشور بود و به دلیل تسلط به مباحث فقهی توانسته بود در امر پاسخگویی به سؤالات دینی نقش قابل توجهی ایفا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با تأکید به ضرورت بزرگداشت یاد و خاطره این عالم ربانی تصریح کرد: به همین منظور روز پنج شنبه در مسجد جامع اردبیل ساعت ۱۴ مراسمی برای این بزرگوار برگزار می شود.

وی با اشاره به حضور اهل بیت و مسئولان دفتر آیت الله موسوی اردبیلی در این مراسم تأکید کرد: در واقع معرفی گوشه ای از شخصیت رفیع این عالم گران قدر در این مراسم مورد تأکید است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392714

خبر فوق مربوط به رسانهقدس آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم