خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رنگی ترین شهر محبوب جهان به انتخاب توریست‌ها وکیل ملت: این شهر کوچک و توریستی مملو از رستوران های محلی و خانه های اجاره ای کنار دریاچه است و در کوچه و خیابانش همه خانه ها و در و دیوارها رنگی و دلربا هستند. هر خانه طرح و رنگ خاص خودش را دارد و صخره مشهور "گوآتاپه" با ارتفاع 200 متر دیگر جاذبه توریستی است که با طی 659 پله می توان به تماشای چشم اندازی بی نظیر از فراز آن رسید و البته با خرید سوغاتی از مغازه های کوچک آن، بار سفر خود را تکمیل کرد.

شهر «گوآتاپه» در انتیوکیا (کلمبیا) قرار دارد. این شهر زیبای کمتر معرفی شده تازگی به یک مقصد توریستی محبوب تبدیل شده است.این شهر کوچک و توریستی مملو از رستوران های محلی و خانه های اجاره ای کنار دریاچه است و در کوچه و خیابانش همه خانه ها و در و دیوارها رنگی و دلربا هستند.جسیکا دوانانی جهانگرد عکاسی است که در سفر به رنگی ترین شهر کلمبیا از فضای آرام و در عین حال شاد آن می گوید.وی همچنین می افزاید، هر خانه طرح و رنگ خاص خودش را دارد و صخره مشهور "گوآتاپه" با ارتفاع 200 متر دیگر جاذبه توریستی است که با طی 659 پله می توان به تماشای چشم اندازی بی نظیر از فراز آن رسید و البته با خرید سوغاتی از مغازه های کوچک آن، بار سفر خود را تکمیل کرد.کلمبیا کشوری است که گنج های پنهانی در خود دارد و این شهر رنگی یکی از آنهاست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

5678910111213

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392709

خبر فوق مربوط به رسانهوکیل ملت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم