خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
از تازه‌ها تا تولد گندم در سالروز تولد مجری معروف به رویدادهای زندگی شخصی و حرفه ای این مجری از اجرای برنامه «تازه ها» گرفته تا ازدواج با سجاد عبادی، پرداخته ایم.

به گزارش سینماخبر، آزاده نامداری مجری تلویزیون در نهمین روز از آذرماه سال 1363 در کرمانشاه به دنیا آمد.

نامداری از سال 1384 با اجرای برنامه ای جدید در سیمای خانواده با عنوان «تازه ها» به شهرت دست پیدا کرد و پس از پایان اجرا در این برنامه، به مرور اجرای برنامه های دیگری را نیز بر عهده گرفت.

در کارنامه آزاده نامداری که سابقه تهیه کنندگی برنامه های تلویزیونی را هم داشته، اجرای برنامه هایی همچون غیرمنتظره، جمع ما، ورزش امروز، شب نشینی، صبحی دیگر و خانومی که شما باشی دیده می شود.

نامداری در ابتدای سال 1392 با فرزاد حسنی مجری تلویزیون ازدواج کرد و چندی بعد از هم جدا شدند.

مجری برنامه «تازه ها» که سابقه اجرای برنامه های بسیاری خارج از قاب تلویزیون را در کارنامه خود دارد، دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی است.

آزاده نامداری سپس با سجاد عبادی ازدواج کرد و با حضور روی فرش قرمز جشن حافظ سال جاری، عکس دو نفره خود و همسرش را در قاب دوربین های عکاسی ثبت کرد.

این مجری تلویزیون که این روزها حضورش در عرصه تصویر کمرنگ شده، در پنجمین روز از پاییز صاحب فرزندی شد که نام او را گندم گذاشت.

میزان

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392655

خبر فوق مربوط به رسانهسینما خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم