خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
فوتبال تویسرکان که روزی آوازه آن از سطح استان نیز فراتر رفته واز آن به عنوان قطبی در استان همدان یاد می شد و بزرگان زیادی که شهره استان بودند در تیم های تویسرکانی توپ می زدند، اما اکنون چند سالی است که از آن فوتبال وباشگاه های بازیکن پرورش، خبری نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ امروزه به ندرت نامی از بازیکنان بومی تویسرکان در سطح بالای فوتبال به چشم می خورد و مسئولان ورزشی و اجرائی شهرستان آن طور که باید اهمیت به بحث فوتبال شهر نمی دهند.

در سال جاری تویسرکانی ها این شانس را به وسیله تیم فوتبال ذوالفقار که سالیان سال توسط محمد جعفر شمس الهی با بودجه شخصی و کمک بخش خصوصی اداره می شود را داشت که با قهرمانی در مسابقات لیگ برتر استان به مرحله بالاتر ولیگ دسته سه کشور صعود کرد و جانی تازه در روح بی رمق فوتبال شهر دمید.

این موضوع موجب دلگرمی نسل جدید فوتبال و امید به آینده شود، اما متاسفانه هیچکدام از مسئولان شهر اعم از مسئولان اجرایی، کوچکترین قدمی در راستای روحیه بخشیدن به بازیکنان این تیم برنداشتند وحتی به خود این زحمت را ندادند که با دست خالی یک روز در تمرینات این تیم حاضرشوند و البته این جا باید از زحمات هیات فوتبال تشکر کرد.

اما این روزها و البته با احترام به تمامی پیشکسوتان عرصه ورش، حال و روز فوتبال شهر این روزها خوب نیست، در مجموع در شهرستان تویسرکان دو باشگاه فعال وجود و که با بی تدبیری برخی از مسئولان، روز به روز به صورت قارچ گونه تیم پیشکسوتان ایجاد می شود.
و مسئولان ورزشی شهر به جای اینکه به نسل نونهال، نوجوان وجوان اهمیتی دهند و به آنها سوپسید ورزشی بدهند، این موضوع را به فراموشی سپرده اند.

آیا کسی تاکنون از خود سؤال کرده است که چرا دیگر از باشگاه های، پرسپولیس، استقلال، هلال احمر، وحدت، یاران تیمورآباد، شهدای عین آباد،آذر بان،اتحاد ومدرسه فوتبال بازیکن پرور شهید فرشید هرمزی خبری نیست؟؟
نگاه مسئولان ورزشی شهرستان باید تغییر کند و به فوتبال نه از دریچه حرفه ای آن که ما تا رسیدن به آن فاصله ای بسیار داریم بلکه از نگاه جذب جوانان به ورزش و نگاه پیشگیرانه آن بنگرند و تلاش کنند تا باشگاه های ورزشی دوباره احیا شوند.

جا دارد مسئول ورزش شهرستان یک تلنگری به خود و عملکردش درعرصه ورزش بزند و به جای نصب بنر در تجلیل ازرؤسا و مقامات کمی به فکر رسالت واقعی خود در عرصه ورزش باشند.

و مسئولان اجرایی شهرستان نیز بدون هیچ گونه تساهل و تسامهی فکری به حال کشتی در حال غرق شدن ورزش در شهرستان کنند و به دور از مسائل باندی و جناحی ورزش را دریابند و این کِشتی درگل نشسته را به ساحل امید برسانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392621

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم