خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش صدای ایران، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت طلا و سکه در بازار تهران رشد هیجانی پیدا کرد که ناشی از افزایش نرخ دلار در بازار آزاد تهران است.
«محمد کشتی آرای» امروز (سه شنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا ضمن تشریح آخرین وضعیت طلا و سکه در بازار تهران افزود: امروز متوسط قیمت اونس جهانی طلا بدون تغییر محسوس نسبت به روز گذشته (دوشنبه) حدود یکهزار و 187 دلار ثبت شد.به گفته وی، قیمت طلا و انواع مسکوکات در بازار تهران با این وجود به شیوه ای نوسانی روند صعودی در پیش گرفته است.رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اظهار داشت: قیمت جهانی طلا ثبات نسبی داشت و این قیمت های نوسانی متاثر از افزایش قیمت دلار ایجاد شده است که برخی کمبود ارز در بازار را عامل اساسی آن می دانند. کشتی آرای تصریح کرد: اینک معاملات بازار طلا و سکه در رکود کامل است و خرید و فروش ها در حداقل خود انجام می شود؛ به عبارتی همه منتظرند تا از نتیجه نهایی نوسان های قیمتی مطلع شوند و سپس تصمیم به خرید یا فروش بگیرند.
ظهر امروز صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) 9 آذر در بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با 174 هزار ریال افزایش نسبت به یکشنبه گذشته (هفتم آذرماه)، 11 میلیون و 245 هزار ریال دادوستد کردند.
برپایه اعلام این اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران تا ظهر امروز، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با 150 هزار ریال افزایش قیمت نسبت به یکشنبه گذشته 11 میلیون و 100 هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با 130 هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و 750 هزار ریال و هر ربع سکه با 90 هزار ریال افزایش قیمت، سه میلیون و 50 هزار ریال دادوستد شد.
برابر معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با 30 هزار ریال افزایش قیمت در مقایسه با یکشنبه گذشته، یک میلیون و 880 هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای 18عیار، یک میلیون و 132 هزار و 60 ریال بفروش رسید.براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا با 6 دلار و 10 سنت افزایش نسبت به روز یکشنبه گذشته، یکهزار و 190 دلار و 70 سنت قیمت گذاری شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392614

خبر فوق مربوط به رسانهصدای ایران می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم