خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
لیگ برتر فوتبال - نشست ویژه باشگاه نفت - باشگاه نفت تهرانجلسه نفتی ها برگزار شد.

طرفداری- نشست ویژه سرپرست باشگاه و سرپرست تیم بزرگسالان نفت مسائل مختلف مربوط به تیم بررسی شد.

به نقل از سایت رسمی نفت تهران، جلسه ویژه حسین شهریاری و محسن خلیلی سرپرست تیم بزرگسالان نفت به مدت یک ساعت در باشگاه برگزار و مسایل مختلف مربوط به تیم مورد بررسی قرارگرفت.

در این نشست محسن خلیلی گزارشی از وضعیت تیم و برنامه های مدنظر علی دایی را ارائه کرده و درباره سفر به اهواز و همچنین بازی حساس مقابل استقلال در جام حذفی و سایر برنامه های پیش رو مواردی را مطرح کرد.

شهریاری سرپرست باشگاه نیز در این جلسه از زحمات و تلاش های محسن خلیلی تقدیر و تشکر کرده و ابراز امیدواری کرد با حمایت های مالکان باشگاه، درایت کادرفنی و تلاش و زحمات بازیکنان و کلیه عوامل تیم و باشگاه این نتایج تداوم یافته و تیم نفت که تا اینجای کار نتایج فوق العاده ای کسب کرده بتواند با ادامه همین روند در جمع مدعیان لیگ و جام حذفی باقیمانده و دوستداران نفت را خوشحال کند.

همچنین خبر دیگر از نفت اینکه کاپیتان و دو بازیکن تیم بزرگسالان نفت با حضور در بیمارستان پیگیر وضعیت امیرحسین مرادی شدند.

علیرضا عزتی کاپیتان تیم بزرگسالان نفت به اتفاق توحید غلامی و حسین جعفری برای عیادت از بازیکن تیم امید نفت دقایقی پیش در بیمارستان حضور یافتند تا پیگیر وضعیت این بازیکن بوده و از وی عیادت کنند.

3 بازیکن تیم بزرگسالان از آنجا که امیرحسین مرادی بدلیل گازگرفتگی ممنوع الملاقات هستند موفق به دیدار با وی نشده و پس از گفت و گو با مسئولان بیمارستان و نزدیکان این بازیکن بیمارستان را ترک کردند.

دیروز نیز شهریاری سرپرست باشگاه، فریادشیران مدیر آکادمی و کمپانی سرمربی تیم و تعدادی از اعضای تیم های پایه در بیمارستان پیگیر وضعیت این بازیکن جوان و بااستعداد بودند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392576

خبر فوق مربوط به رسانهطرفداری می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم