خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
ملی‌پوشان ایرانی احتمالاً ماه آینده با 2 تیم حاضر در جام ملت‌های آفریقا مسابقه خواهند داد. محک آفریقایی در دوبی به گزارش ایمنا، اردوی آتی تیم ملی فدراسیون ایران ماه آینده در امارات برگزار خواهد شد. فدراسیون درصدد است تا پس از قطعی شدن دیدار با ساحل عاج یک بازی دوستانه دیگر نیز برای ملی پوشان در دوبی تدارک ببیند. در این راستا، ظاهراً مقدمات بازی دوستانه با تیم ملی گینه فراهم شده است.
اگر دیدار با گینه نهایی شود تیم ملی برای دومین بار در دوران سرمربیگری کارلوس کی روش با این حریف روبرو خواهد شد. اولین دیدار دوستانه 2 تیم که اواخر سال 92 در ورزشگاه آزادی برگزار شد با برتری 2 بر یک گینه به پایان رسید.
به این ترتیب، تیم ملی ظرف کمتر از 2 ماه با یک حریف «گینه» نام دیگری روبرو خواهد شد. البته برخلاف پاپوآ گینه نو که تیم قدرتمندی نیست و در حال حاضر در رده صد و هفتاد و یکم جهان جای دارد گینه که تیم هفتاد و یکم جهان است تیم به نسبت خوبی به حساب می آید.
گینه هم مثل ساحل عاج خود را برای حضور در جام ملت های آفریقا آماده می کند. این مسابقات اوایل سال آینده میلادی در گابن برگزار خواهد شد.
15112/118/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392561

خبر فوق مربوط به رسانه ایمنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم