خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
وکیل ملت: کم کم با نزدیک شدن به پایان بازی های نیم فصل اول لیگ برتر شاهد شروع نقل و انتقلات تیم ها خواهیم بود.

بدون تردید منصوریان هم برنامه های زیادی برای تقویت استقلال در کارزار فشرده و سنگین نیم فصل دوم لیگ خواهد داشت به احتمال بسیار زیاد خانه تکانی جالبی در انتظار آبی ها خواهد بود.

باتوجه به نحوه بازی دادن سرمربی آبی پوشان و سکونشینی های کاملا واضح چند بازیکن از الان می توان مطمئن بود که امین حاج محمدی و میلاد زکی پور عضو ثابت تمام گمانه زنی ها درباره خروجی های احتمالی استقلال هستند اما در کنار این دو بازیکن نفرات دیگری هم شاید مجبور به خداحافظی با استقلال شوند.

البته نباید از نان افشین و میثم مجیدی نیز بگذریم که آنها نیز به احتمال بسیار زیاد در نیم فصل غزل خداحافظی را با منصوریان سر خواهند داد.

نکته جالب هزینه ای است که استقلال برای جذب آنها کرده. طبق آماری که سازمان لیگ منتشر کرده، مجموع دستمزد بازیکنانی که احتمالا از استقلال خواهند رفت به 3 میلیارد تومان می رسد.

حاج محمدی: یک میلیارد و صد میلیون، افشین 500میلیون، مجیدی 700میلیون، زکی پور 120 میلیون و برزای 500 میلیون دستمزد گرفته اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392556

خبر فوق مربوط به رسانهوکیل ملت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم