کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
آندرس اینیستا

آندرس اینیستا

کمتر از 4 روز تا ال کلاسیکو، هواداران بارسلونا از جانب اینیستا و اومتیتی خبر خوبی دریافت کرده اند.

به گزارش ورزش 11، اینیستا بیش از یک ماه پیش در جریان بازی با والنسیا، با خطای انزو پرز، به شدت مصدوم شد و پزشکان بارسا، مدت زمان دوری او را 6 تا 8 هفته اعلام کردند. در خوش بینانه ترین حالت، او روز بازی با رئال (13 آذر) می توانست به فهرست بارسا اضافه شود و گویا این اتفاق در شرف رخ دادن است.

اینیستا چند روزی است که حضوری فعال در تمرینات بارسلونا دارد و کار با توپ را نیز شروع کرده است. همه چیز حاکی از آن است که او در فهرست 18 نفره لوئیس انریکه برای ال کلاسیکو جای خواهد داشت با این حال مشخص نیست که از ابتدا بازی می کند یا نیمه دوم.

در هفته های اخیر بارسلونا غیبت اینیستا را با تمام وجود حس کرده است. در نبود او، بارسا حالا با رئال مادرید صدرنشین، 6 امتیاز فاصله دارد.

خبر خوب دیگر برای بارسلونا بازگشت اومتیتی به تمرینات است. او روز گذشته بدون مشکل تمرین کرد؛ با این حال هنوز از لحاظ بدنی به 100 درصد آمادگی نرسیده است. مدافع فرانسوی بارسلونا بیش از دو هفته به دلیل مصدومیت در تمرینات غیبت داشت.

به ادعای موندودپورتیوو، اومتیتی نیز همچون اینیستا به ال کلاسیکو خواهد رسید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392555

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم