خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سرویس اقتصاد پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:

شرکت ملی گاز ایران
شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که انتصاب مدیر هماهنگی عملیات انتقال گاز ایران ارتباطی با قطع گاز در روزهای اخیر نداشته است.

به گزارش بی‌باک، توضیح شرکت ملی گاز ایران به این شرح است: در پی درج خبر به شماره شناسه ۳۸۳۵۳۷۷ مورخ ۷ آذرماه تحت عنوان «اولین قربانی قطع گاز در شرکت گاز / یک مدیر برکنار شد» ضمن تکذیب خبر مذکور اعلام می‌دارد که: انتصاب سرپرست محترم هماهنگی عملیات انتقال گاز ایران (مجید مصدقی) به عنوان جایگزین جناب آقای بهرام خلیقی در تاریخ ۹۵/۴/۳۰ و طی حکم شماره گ۲۳۸۲۲/۰۰۰/۱۱۰ توسط مدیرعامل محترم وقت (جناب آقای منوچهر طاهری) صورت پذیرفته و انتصاب قطعی جناب آقای مصدقی به سمت مدیر هماهنگی عملیات انتقال گاز ایران به دلیل طی مراحل اداری در تاریخ ۹۵/۸/۲۵ طی حکم شماره گ ۴۶۸۳۷/۰۰۰/۱۱۰ و با حکم مدیرعامل محترم جدید شرکت انتقال گاز ایران (جناب آقای سعید توکلی) انجام شد.

لذا چنانچه ملاحظه فرمایید متوجه خواهید شد که این انتصاب اصولاً هیچ‌گونه ارتباطی با قطع گاز در روزهای جاری نداشته است و ظاهراً آن رسانه تمایل دارد که به مناسبت‌های مختلف برای جذب مخاطب بیشتر، مسایل بی‌ربط را با هم مرتبط سازد.

بنابراین ضمن دعوت آن خبرگزاری محترم به رعایت صداقت رسانه‌ای، «امانت‌داری و اخلاق‌مداری» که شعار زیبای آن خبرگزاری محترم می‌باشد، سرلوحه‌ کار خود قرار داده و از تشویش اذهان عمومی پرهیز نمایند.

اسماعیل برفی

رئیس روابط عمومیلینک کوتاه: betanews.ir/news/392549

خبر فوق مربوط به رسانهبی باک نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم