خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان گفت: وزرای دولت به قدری مشغول فعالیت‌های سیاسی و انتخاباتی شده‌اند که از رسیدگی به امور مردم باز مانده‌اند.

به گزارش آناج، متین منتظمی دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، در واکنش به سانحه سمنان و برخورد دو قطار مسافربری، گفت: وقوع چنین حادثه ای بی دلیل نیست و علت یا علل آن باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی اظهارات وزیر راه درباره کشته شدگان سانحه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان را خجالت آور دانست و افزود: آقای آخوندی بهتر است به جای اینکه دم از بیمه و این گونه حرف ها بزند، از مردم عذرخواهی کند.

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان با ابراز تأسف از اینکه موضع گیری وزیر راه نسبت به کشته شدگان و سانحه دیدگان برخورد دو قطار مسافربری در سمنان بسیار وقیح بود، اظهار کرد: استفاده از ابزار فشار برای استعفای معاون وزیر راه و مدیرعامل راه آهن بخشی از یک پازل کاملا سیاسی بود، زیرا شخص آقای آخوندی باید نسبت به بروز این حادثه پاسخگو باشد.

منتظمی اضافه کرد: آقای آخوندی بهتر است به جای فرافکنی و فرار رو به جلو چاره ای برای جلوگیری از اینگونه اتفاقات بیاندیشد؛ در این موضوع شاهدیم که وزیر راه نه تنها پاسخگو نیست، بلکه به شأن ملت نیز توهین می کند.

وی خاطرنشان کرد: وزرای دولت یازدهم به قدری مشغول فعالیت های سیاسی و انتخاباتی شده اند که از می توان گفت از رسیدگی به امور مردم که جزو کارهای اصلی آنهاست، بازمانده اند و یا حتی آن را فراموش کرده اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392546

خبر فوق مربوط به رسانهآناج می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم