خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا از تارنمای خبری فورفورتو،‌ صبح امروز در یک سانحه هوایی، هواپیمای حامل 72مسافر و 9 خدمه که از بولیوی عازم کلمبیا بود، سقوط کرد که در اثر آن 76 تن از سرنشینان این هواپیما جان خود را از دست دادند.
این تصمیم کونمبول بدنبال سقوط هواپیمای حامل بازیکنان تیم چاپه کوئنزه برزیل که برای دیدار فینال کوپا سودآمریکانا (رقابتهای فوتبال جام آمریکای جنوبی) برابر اتلتیکو ناسیونال، عازم کلمبیا بودند، اتخاذ شده است. این هواپیما با 72 مسافر و 9 خدمه در مسیر حرکت از بولیوی به مدئین در کلمبیا دچار حادثه شد.
کونمبول در این بیانیه با ابراز تاسف از این حادثه اعلام کرد تمام فعالیت های کنفدراسیون تا اطلاع ثانوی به تعلیق درمی آید.
همچنین جیانی اینفانتیو رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) بدنبال حادثه سقوط هواپیمای حامل تیم چاپکوئنزه ضمن تسلیت به جامعه فوتبال و هواداران این تیم گفت:‌ روز بسیار بدی برای فوتبال بود. ما از شنیدن خبر سقوط هواپیما در کلمبیا بسیار متاسف شدیم.
بدنبال این حادثه، بازیکنان و هواداران فوتبال از سراسر جهان تاسف عمیق خود را از این حادثه اعلام کردند. باشگاه رئال مادرید به همین مناسبت به احترام درگذشتگان یک دقیقه سکوت برگزار کرد.
در فهرست بازیکنانی که در این حادثه جان باختند، نام فیلیپه ماچادو بازیکن سابق صبای قم نیز دیده می شود. این بازیکن، فصل قبل در اکثر بازیهای صبا در لیگ ایران به میدان رفت.
ورزشی**1210**1584
مترجم- زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392510

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم