خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
گردن‌کشی نماینده عضو  فراکسیون امید مقابل قانون، سرپیچی از حکم قضایی و راه انداختن آشوب و تحریک هواداران نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان همچنان با همان مدل 88 سیاست‌ورزی می‌کنند.  اتاق خبر 24:

گردن‌کشی نماینده عضو فراکسیون امید مقابل قانون، سرپیچی از حکم قضایی و راه انداختن آشوب و تحریک هواداران نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان همچنان با همان مدل 88 سیاست‌ورزی می‌کنند. 

مدلی که می‌گوید اگر قانون با رحیمی و احمدی‌نژاد برخورد کرد خوب است، اما اگر به سراغ ما آمد خوب نیست. اگر از صندوق رای اسم قبیله ما در بیاید، ملت، شریف و توسعه‌یافته است اما اگر نام دیگری از صندوق رای بیرون بیاید، یا تقلب شده یا رقیب پوپولیست و مردم عقب مانده‌اند و باید مملکت را آتش زد. اگر در دولت قبلی برده‌اند و خورده‌اند یا سانحه‌ای اتفاق افتاده، فاجعه است اما اگر در دولت ما خزانه و صندوق را غارت کنند و نجومی ببلعند و از زمین و آسمان بلا ببارد، طبیعی است و مفسدان ذخیره نظام‌اند. اگر رقیب افشاگری و روشنگری کند، بداخلاقی کرده اما اگر فلان نماینده و سایت، صدها نخبه و شخصیت و ایثارگر را هتک کند و دروغ بندد، برایش سوت و کف می‌زنند و تکریمش می‌کنند.

مشکل این فرزندان معنوی آقای هاشمی و ارادتمندان دیکتاتورهای منطقه این است که خود را مرکز پرگار گیتی می‌دانند و خوب و بد را در قیاس با خود تعریف می‌کنند، در نتیجه هر که و هر چه به تاج و تخت حضرات نزدیک باشد، مقبول و هر که در جبهه رقیب باشد، نامقبول است. از این جهت خیلی شبیه داعش‌اند با این تفاوت که داعش سر می‌بُرد و اینها آبرو و حیثیت می‌بَرَند. آن روز که از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند، کاری کارستان بود اما امروز اگر کسی یک اخم به آمریکا کند، تکفیرش می‌کنند. کلاً انحصارطلبند، نه اصلاح‌طلب.

پ.ن: کاش به اندازه‌ای که اصلاح‌طلبان و دولتی‌ها دغدغه لغو سخنرانی و کنسرت و خدشه به برجام و دستگیری هم‌حزبی‌هایشان را داشتند، نگران مشکلات مردم و گرانی ارز و کشته‌شدن بی‌گناهان و... هم بودند.

 

اینستاگرام ابراهیم رضایی

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392503

خبر فوق مربوط به رسانه اصفهان امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم