خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

مصاحبه پیولی پس از دیدار برابر فیورنتینا

pioli fiorentinaسرمربی اینتر پس از دیدار برابر فیورنتینا عنوان کرد باید روی اشتباهات نیمه دوم کار کنیم.

به گزارش نت شهر، استفانو پیولی توضیح می دهد که چرا در نیمه دوم بازی برابر فیورنتینا، اینتر عقب نشینی کرد و معتقد است که 10 نفره شدن حریف حس نشد.

پس از بازی برابر هاپوئل دوباره اینتر نیمه اول طوفانی ای را سپری کرد و در 18 دقیقه 3 گل به ثمر رساند اما در نهایت بازی با نتیجه 4-2 به سود میزبان پایان یافت. پیولی پس از این دیدار به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

ما قطعا در نیمه دوم زجر کشیدیم، با اینکه فرصت های زیادی برای به ثمر رساندن گل چهارم در اختیار داشتیم اما تا آخرین لحظات موفق نبودیم، با این حال تیم حریف هم کیفیت زیادی داشت. به نظرم این گونه تحت فشار قرار گرفتن در این زمان به نفع اینتر است، چرا که ما از نقاط ضعف خود درس گرفته و با بر طرف کردنشان اعتماد به نفس می گیریم. عملکرد بد در نیمه دوم؟ به نظرم این ترکیبی از چند عامل است، تیم تنها با اعتماد به نفس می تواند نتیجه بگیرد. تا زمانی که محکم و قوی باقی بمانیم می توانیم شانس های زیادی خلق کرده و خطرات کمی روی دروازه خودی شاهد باشیم.

او در ادامه افوزد:

همین که حمله ای صورت می گیرد مدافعان تیم بدون پوشش باقی مانده و احتمال گل خوردن ما افزایش پیدا می کند. این یک مشکل در سازمان دهی تیم است و با کارِ گروهی می توانیم آن را حل کنیم. در نیمه اول حرکات بدون توپ ما خوب بود اما پس از ده نفره شدن حریف، جاگیری بازیکنان در مناطق غیر ضروری انجام شد و به همین دلیل 10 نفره شدن فیورنتینا حس نشد. اگر بتوانیم قدرت خود را تا دقیقه 95 حفظ کنیم آن وقت می توانیم به اهدافی بزرگ دست پیدا کنیم.

سرمربی اینتر ادامه داد:

در نیمه دوم ما موقعیت را درک نکردیم، من کوندوگبیا را تعویض کردم چرا که او کارت زرد گرفته بود و می خواستم به جای یک هافبک تاکتیکی، بازیکنی برای پوشش عمق زمین خودی، وارد زمین کنم. مانند بازی با هاپوئل ما اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و این گونه امکان ارسال پاس از ما گرفته شد. اگر شما چند بار به صورت مشابه پاس بدهید، حرکاتتان قابل پیش بینی خواهد بود و این مشکلی است که باید روی آن کار کنیم. پس از اینکه فیورنتینا گل دوم را به ثمر رساند بازیکنان ما با استرس بالا کار را دنبال کردند. ما سعی خواهیم کرد ثبات بیشتری به عملکرد بازیکنان اضافه کنیم.

امروز رئیس گروه سونینگ برای دیدن بازی به ورزشگاه آمده بود.

او ابتدا با من و سپس با اعضای تیم به صورت شفاف صحبت کرد. ما حمایت مالکان را در اختیار داریم؛ آن ها می خواهند اینتر را به جایگاه واقعی اش باز گردانند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392490

خبر فوق مربوط به رسانهنت شهر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم