خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
مشکل در خلیج فارس حضور غیرضروری و غیرحرفه‌ای آمریکایی‌ها است

یک مقام آگاه در نیروی دریایی سپاه در واکنش به ادعای مقامات آمریکایی اعلام کرد: جوسازی ممنوع؛ مشکل حضور غیرضروری و غیرحرفه‌ای شما است.

به گزارش ایلنا، درپی ادعای اخیر مقامات وزارت دفاع آمریکا مبنی بر هدف گیری شناور سپاه در تنگه هرمز به سمت یک فروند بالگرد نیروی دریایی آمریکا، یک مقام آگاه در نیروی دریایی سپاه گفت: اینکه هر از چندگاه برخی مقامات آمریکایی ادعاهای اینچنین مطرح می کنند، نشان می دهد آنها ورای حرکت های تبلیغاتی در پی اهداف خاصی هستند، لذا به آنها تأکید می کنیم «جوسازی ممنوع؛ مشکل شما هستید».

او افزود: امروز بر کسی پنهان نیست که مشکل اصلی در خلیج فارس حضور آمریکایی ها است که با رفتارهای نامناسب و غیرحرفه ای درصدد غیرعادی جلوه دادن شرایط هستند.

این مقام آگاه با اشاره به تردد شناورهای ملل و کشورهای مختلف از خلیج فارس و تنگه هرمز تصریح کرد: شناورهای کشورهای دیگر با رعایت قوانین و مقررات بین المللی شبانه روز بدون هیچگونه مشکل در حال تردد از منطقه هستند و این تنها آمریکایی ها هستند که درپی ایجاد سرو صدا بوده و می خواهند با دلایل غیرواقعی مسئله سازی کنند.

او در پایان با تأکید بر این که در عین حال رزمندگان نیروی دریایی سپاه مجهز و مصمم و در آمادگی کامل قرار داشته و با رصد تحرکات و ترددهای شناوری در خلیج فارس و تنگه هرمز بر حفظ و تأمین امنیت پایدار این منطقه حساس و راهبردی تأکید دارند، اظهار کرد: ما بدون اعتنا به جوسازی آمریکایی ها در کمال آرامش و با دقت و جدیت به مأموریت های خود در آب های سرزمینی کشورمان خواهیم پرداخت و قضاوت پیرامون ادعاهای آمریکایی ها را به مخاطبین واگذار می نماییم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392475

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم