خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
پورمختار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس‌گفت: حملات علیه قوه‌ قضائیه در جهت خدشه‌دار کردن اقدامات مثبت و انقلابی رئیس قوه قضائیه است.

محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، درباره جوسازی های اخیر علیه قوه قضائیه، گفت: افرادی که از قبل رسیدگی ها و برخوردهای قوه قضائیه احساس خطر می کنند و منافع شان به خطر می افتد، جهت تحت الشعاع قرار دادن عدالت قضایی و عملکرد خوب قوه قضائیه این اقدامات را انجام می دهند.

وی افزود: متاسفانه شاهد آن هستیم که این فضاسازی ها توسط رسانه های بیگانه با همسویی برخی جریانات و اشخاص سیاسی در داخل کشور صورت می گیرد و همان رسانه ها و جریاناتی که در گذشته علیه انقلاب و اعتقادات مردم به تبلیغات سوء می پرداختند امروز با تغییر رویه، همان اقدامات را علیه قوه قضائیه انجام می دهند و قصد دارند با تداوم این جریان به اصل نظام و انقلاب ضربه بزنند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه عده ای با انتشار ناآگاهانه برخی موضوعات به جوسازی ها علیه قوه قضائیه دامن می زنند، اظهار کرد: عده ای در داخل کشور بدون کوچک ترین تحقیقی و بدون آنکه از صحت و سقم یک ماجرا آگاهی داشته باشند به نشر آن در رسانه ها و تریبون ها می پردازند، لذا باید با کسانی که عمداً به اینگونه اقدامات دست می زنند برخورد جدی صورت گیرد.

پورمختار با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه با جهت گیری های روشن و صریح مواضع خود را کاملاً مشخص کرده است، گفت: حملات علیه قوه قضائیه در جهت خدشه دار کردن اقدامات مثبت و انقلابی رئیس قوه قضائیه و ایجاد یک قطب مخالف در مقابل نظام است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392472

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم