خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
فرماندار شهرستان تبریز با اهداء لوح سپاس از تلاشهای مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز تقدیر کرد.

به گزارش آناج، رحیم شهرتی فر فرماندار شهرستان تبریز با اهداء لوح سپاس از مسعود برزگر جلالی، مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز قدردانی کرد و گفت: مجموعه اقدامات انجام گرفته در سال های اخیر، تفرجگاه عینالی را به یکی از نمادها و مکانهای زیبای گردشگری شهر تبریز تبدیل نموده است که نشان از تلاش و زحمات کارکنان سازمان و مدیریت توانمند و کارآمد آقای برزگر جلالی دارد.

فرماندار شهرستان تبریز با مطلوب و رضایتبخش خواندن عملکرد سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، بیان کرد: توسعه فضای سبز و ایجاد زیرساختهای مهم رفاهی و تفریحی در تفرجگاه عینالی چشمگیر و موجبات جلب رضایت خاطر شهروندان و بازدید کنندگان محترم را فراهم نموده است.

شهرتی فر اظهار داشت: امیدوارم در سایه حمایت های مسئولین استانی و شهری شاهد توسعه کمی و کیفی پیش از بیش این تفرجگاه باشیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392424

خبر فوق مربوط به رسانهآناج می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم