خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
بانک صادراتبانک صادرات اعلام‌کرد: به دلیل تنوع خدمات و دسترسی آسان به ابزارها و درگاه‌های پرداخت بانک صادرات ایران تعداد کارت‌های برداشت این بانک به حدود ٤٣ میلیون کارت رسید؛ این میزان معادل ١٨ درصد کل کارت‌های بانکی است که اطلاعات آنها منتشر شده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، براساس اعلام بانک صادرات ایران، تنوع، فراگیری و قابلیت‌های ممتاز خدمات نوین این بانک استقبال هموطنان را به همراه داشته است.

بر اساس گزارش اداره نظام پرداخت‌های بانک مرکزی در این زمینه بانک صادرات ایران تا پایان شهریور ماه سالجاری با صدور ٤٢ میلیون و ٨٥٨ هزار کارت برداشت که این میزان بیشترین کارت صادره در نظام بانکی کشوری است نقش بسزایی در تسهیل بهره‌مندی خدمات بانکی برای هموطنان ایفا کرده است.
مجموع تعداد کارت‌های اعتباری صادره بانک صادرات ایران بیش از ٣٧٠ هزار کارت است که این تعداد کارت صادره جایگاه نخست را به این بانک اختصاص داده است.
همچنین این بانک در پاسخ به نیاز متقاضیان ضمن ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات خود صدور انواع کارت‌ها را در دستور کار دارد. به گونه‌ای که تا پایان مهرماه سالجاری تعداد کل کارت‌های صادر بانک یاد شده به رقم ٦٢ میلیون کارت رسیده است.
از بین انواع کارت‌های الکترونیکی، کارت‌های سپهر با توجه به قابلیت‌های زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاه های خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاه های پایانه فروش و... را برای مشتریان فراهم می‌کند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
انتهای پیام

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392416

خبر فوق مربوط به رسانه ایسنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم