خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
دیدار تیم های فوتبال پیکان و پرسپولیس مدافع تیم فوتبال پیکان می‌گوید که مشکلی با بازیکن نیجریه‌ای تیمش نداشته و درگیری بین او و منشا ممکن است در هر تیمی رخ بدهد.

امیرحسین صادقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص بازی پیکان و ذوب آهن که خودش در این بازی حضور ندارد، گفت: متأسفانه به دلیل سه اخطاره بودن از حضور در این بازی محروم هستم، اما تیم مان شرایط خوبی دارد. امیدوارم در بازی روز جمعه نمایش خوبی داشته باشیم و با بیشترین امتیاز از اصفهان به تهران برگردیم.

مدافع پیکان که در بازی هفته گذشته مقابل پرسپولیس با گادوین منشا، هم تیمی خودش درگیر شد در واکنش به این مسئله و اختلافی که بین آنها به وجود آمد، اظهار داشت: ما مشکلی با یکدیگر نداشتیم و نداریم. اتفاقی که افتاد، چیزی بود که امکان دارد در هر بازی برای هر بازیکن و تیمی رخ دهد.

صادقی که فصل گذشته در کنار فلیپه ماچادو، مدافع برزیلی صبا حضور داشت درباره درگذشت این بازیکن در سانحه هوایی کلمبیا خاطرنشان کرد: از صبح روز گذشته که این خبر را شنیدم، خیلی امیدوار بودم که درگذشت ماچادو شایعه باشد، اما وقتی خبرگزاری ها را خواندم دیدم متأسفانه این خبر درست است و خیلی ناراحت شدم.

وی افزود: ماچادو جزو بازیکنان محجوب و از آن برزیلی های دوست داشتنی بود. او از خیلی از بازیکنانی که کنارم بازی کردند، دلسوزتر و خونگرم تر بود. اکنون جای او خالی است و امیدوارم خداوند به همسر و فرزندش صبر بدهد. ماه صفر رو به پایان است و این امیدوارم این آخرین حوادث به این شکل باشد.

مدافع فصل گذشته صبا در پاسخ به این سؤال که آیا پس از جدایی ماچادو از صبا و حضورش در تیم چاپِکونز برزیل با او در ارتباط بود یا نه، گفت: بله، از واتس آپ با هم در تماس بودیم و چند بار به او پیام داده بودم، اما اکنون متأسفانه جز ناراحتی و تأسف چیزی نمی توان گفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392415

خبر فوق مربوط به رسانهتسنیم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم