خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
Galaxy-S8-Front-Camera-1

پدیده‌ی گرفتن عکس‌های سلفی باعث شده که شرکت‌های تولید کننده‌ی تلفن‌های همراه هوشمند، توجه زیادی به این موضوع داشته باشند و گوشی‌هایی درست کنند که دوربین جلوی باکیفیتی داشته باشند. حالا به نظر می‌رسد که گلکسی S8 هم از این قاعده مستثنی نیست و سامسونگ قصد دارد تغییراتی در دوربین جلوی این گوشی به وجود بیاورد تا لذت عکاسی سلفی برای کاربران بیشتر شود. براساس اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد روی دوربین جلوی گلکسی S8 فوکوس خودکار قرار دهد. استفاده از فوکوس خودکار در دوربین جلوی تلفن‌های همراه هوشمند فعلا به یک امر همگانی تبدیل نشده و S8 یکی از معدود محصولاتی خواهد بود که دوربین جلویی با این قابلیت خواهد داشت. حتی گفته شده که هنوز همان دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی که روی گوشی‌های قبلی وجود داشت، روی پرچم‌دار بعدی قرار می‌گیرد.

داشتن فوکوس خودکار باعث می‌شود که کیفیت عکس‌ها و وضوح آن‌ها بیشتر شود. در اطلاعات لو رفته گفته شده که سامسونگ گروهی از کارمندانش را مسئول تست فوکوس خودکار روی دوربین جلوی گلکسی S8 کرده است. البته این شرکت نسبت به شایعات منتشر شده هیچ واکنشی از خودش نشان نداده و گفته که نمی‌تواند درباره‌ی محصولی که هنوز عرضه نکرده، چیزی بگوید.

منبع: Sam Mobile

‌‌‌‌‌

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392400

خبر فوق مربوط به رسانهدیجیکالا مگ می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم