خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
حزب الله : مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: آمریکایی‌ها دیگر تنها ابرقدرت جهان نیستند و این یک حقیقت است. به فضل الهی جهان به سمت چندقطبی شدن قدرت در حال حرکت است و روند نزولی قدرت آمریکا در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و نظامی شروع شده است. به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سردار رحیم صفوی در یادواره ۵۰۵ شهید شهرستان چالوس که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: هدف اساسی هر حکومت و دولتی حفظ بقای ملی، ارزش ها و منافع ملی و نیز ایجاد رفاه و آسایش و رساندن جامعه به کمال انسانیت است.

وی با بیان اینکه این هدف اساسی بر اثر بروز جنگ ها به خطر می افتد، افزود: جنگ ها ممکن است بقای حکومتی و ارزش های یک ملت را از بین ببرند و در واقع جنگ ها منافع اقتصادی یک جامعه را نابود می کنند.

مشاور عالی مقام معظم رهبری تصریح کرد: زمانی که جنگ شروع می شود ملت ها و رهبر خردمند برای دفاع از بقای ملی و حفاظت از ارزش ها و نظام سیاسی خود حاضر هستند ارزشمندترین سرمایه خود را که همان جان است به میدان بیاورند تا در مقابل دشمن بایستند و نگذارند دشمنان به اهداف خود برسند.

صفوی با تاکید بر اینکه رمز بقاء و حیات ملت ما از مسیر جهاد و شهادت می گذرد، بیان کرد: اگر روحیه ایثارگری در ملت ما نبود آن گاه ملت ما در مقابل متجاوزین سر تسلیم فرود می آورد.

وی ادامه داد: اگر ملت ما قدرتمند است و همه ملت ها آن را به رسمیت می شناسند این عظمت و اقتدار ملی ما به برکت خون شهداء است.

این مسئول با بیان اینکه امام راحل بدون سلاح و با روحیه شهادت طلبی مردم و انقلاب را به پیروزی رساند، اظهار کرد: این انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گوشه هایی از قیام اباعبدالله الحسین(ع) بود و کربلای ایران به معنای واقعی در راستای کربلای حسین بن علی(ع) معنا و مفهوم پیدا می کند.

صفوی با تاکید بر اینکه حماسه شهداء را باید نسل جوان که ۵۱ درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند بدانند، خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء بزرگترین ذکر و یادآوری است.

وی با بیان اینکه حرکت بزرگ و میلیونی ملت ها در روز اربعین و حرکت به سمت کربلا پیام های زیادی داشت، گفت: مردم می خواهند قبل از ظهور امام زمان(عج) خود به درک و شعور درستی از امام حسین(ع) برسند.

مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به الگوبرداری ملت های سوریه، لبنان، عراق و یمن از بسیج مردم ایران، تصریح کرد: جوانان ما در سوریه نیروهای بسیج مردمی را از مردم سوریه تشکیل دادند که ۶۸ ماه است در حال جنگ با تروریست ها هستند.

صفوی با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی ملت ایران به دل دشمنان هراس می اندازد، اظهار کرد: رهبری خرمندانه مقام معظم رهبری با ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های آمریکا، توان تصمیم گیری را از آمریکایی ها سلب کرده است.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها دیگر تنها ابرقدرت جهان نیستند و این یک حقیقت است، افزود: به فضل الهی جهان به سمت چند قطبی شدن قدرت در حال حرکت است و روند نزولی قدرت آمریکا در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و نظامی شروع شده است.

مشاور فرمانده کل قوا تاکید کرد: به فضل الهی در قرن حاضر شاهد بروز و ظهور قدرت اسلام مرکب از دولت و ملت های اسلامی خواهیم بود که مرکزیت این قدرت بزرگ، انقلاب اسلامی ایران است.

صفوی برگزاری یادواره شهداء را منشأ درس های زیادی برای ملت های اسلامی دانست و گفت: ظرفیت صبر و تحمل خانواده های شهداء نشان می دهد که ملت ما از یک منبع بی کران قدرت نرم یعنی صبر و استقامت برخوردار است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392397

خبر فوق مربوط به رسانه حزب الله می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم