خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: عابدینی: قرارداد با جیووا در زمان کفاشیان و درخشان امضا شده و خودشان باید مشکل را حل کنند

سرپرست سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان و درخشان قرارداد با جیووا را منعقد کرده بودند و قرار شد خودشان مشکل پیش آمده را حل کنند.

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: مهدی تاج به همراه ساکت و اسلامیان هفته آینده راهی آلمان می شوند تا مذاکراتی را با مسئولان شرکت آدیداس انجام دهند. ان شاالله قراردادی بین طرفین به شکلی که منافع فوتبال ایران در آن دیده شود امضا شود. البته گروه ما نیز در منطقه آسیا از طرف من کار خودش را انجام می داد و ممکن است در این موضوع تداخلی نیز به وجود بیاید اما اولویت با جایی هست که رئیس فدراسیون در آن حضور دارد.

وی در مورد اینکه مشکلات قرارداد با جیووا به کجا رسید، گفت: کفاشیان اصرار داشت خودش این موضوع را حل کند و بنده نیز موافق این موضوع بودم. کفاشیان و درخشان خودشان این قرارداد را منعقد کرده بودند و قرار شد خودشان مشکل را حل کنند. در این زمینه تاج نیز به آنها مأموریت داده است.

عابدینی در پایان گفت: در خصوص بلیت فروشی و قرارداد امضا شده بین فدراسیون فوتبال و شرکت برهان مبین هوشمند، قرار شد کفاشیان که در زمان وی این قرارداد منعقد شده بود را حل و فصل کند.

انتهای پیام/ا

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392393

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم