خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بازی Battlerite را برای مدت محدود از طریق استیم رایگان تجربه کنید

اگر می خواهید بازی Battlerite را قبل از خریداری تجربه کنید، استیم بزودی این فرصت را فراهم خواهد کرد.

در صورتی که جمعه سیاه (Black Friday)، سایبر ماندی (Cyber Monday) و حراج پاییزی (Autumn sale) نتوانسته شما را به قدر کافی برای بازی ها قانع کند، اکنون یک شانس دیگر برای تجربه یک بازی به صورت رایگان دارید.

از روز پنج شنبه یک دسامبر (۱۱ آذر ) تا یک شنبه چهارم دسامبر (۱۴ آذر)، بازی Battlerite برروی استیم به صورت رایگان (free to play) در دسترس قرار می گیرد، این بازی اکشن MOBA در جریان این رویداد مانند روال معمول در استیم به صورت کاملا رایگان قابل اجرا است. این بازی همچنین ۲۵ درصد تخفیف را دریافت می کند که قیمت Battlerite را به ۱۵ دلار خواهند رساند. اگر بخاطر داشته باشید این بازی MOBA در طول حراج پاییزی استیم نیز که امروز ۲۹ نوامبر (۹ آذر) به پایان می رسد، تخفیف مشابهی را دریافت کرده بود.

Battlerite نخستین بار به صورت دسترسی سریع در استیم منتشر شد. این بازی توانست با شروعی قدرتمند در ماه سپتامبر در جایگاه لیست برترین های فروش استیم قرار بگیرد. استودیوی استانلاک (Stunlock Studios) امروز اعلام کرده است که این بازی در دو ماه اول انتشار بیش از ۴۰۰ هزار نسخه را به فروش رسانده است. البته به گفته ی استودیو، محبوبیت بازی با توجه به صفحه آمار بازیکنان استیم رو به کاهش می رود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392384

خبر فوق مربوط به رسانهزومجی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم