کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: فراکسیون امید مُصرّ به اجرای قانون درباره صادقی از طریق هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است / مطهری مسئول پیگیری موضوع

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از فارس به نقل از خانه ملت، بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز و سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز(سه شنبه 9 آذرماه) هیات رئیسه فراکسیون امید در محل این فراکسیون در مجلس اظهار داشت: دو موضوع در دستور کار این نشست قرار داشت، اول مسئله بازداشت محمود صادقی و دومی حادثه ناگوار قطار سمنان بود.

وی افزود: در موضوع اول، اعضای هیات رئیسه فراکسیون مصر به اجرای قانون به خصوص ماده 9 قانون نظارت بر رفتار نمایندگان و تمام تبصره های آن بود، در عین حال تاکید داشتیم که باید با آرامش موضوعات بررسی و حل و فصل شود.

وی تاکید کرد: نباید برای به نتیجه رسیدن عجله کرد و به قول گره ای که می شود با دست باز کرد را با دندان باز کرد. موضوع پرونده محمود صادقی از سوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری بود و درست نبود به این شکل جامعه را به تنش کشید.

پارسایی گفت: با این حال مقرر شد علی مطهری نایب رئیس مجلس مسئولیت پیگیری پرونده نماینده تهران را برعهده بگیرد و مسائل را از طریق رئیس مجلس جلو ببرد. از سوی دیگر اعضای هیات رئیسه فراکسیون درخواست داشتند هرچه زودتر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای رسیدگی به پرونده صادقی تشکیل جلسه بدهد.

وی ادامه داد: همچنین حادثه ناگوار قطار سمنان نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته زیر بنایی به ریاست حسین زاده موضوع را بررسی کند و گزارش مبسوطی از دلایل این واقعه به فراکسیون امید ارائه شود تا در این باره تصمیم گیری کنیم.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/392381

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم