خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
hqdefault

هم رسان: طی چند روز اخیر انجمن رسمی Raspberry Pi مقاله ای درباره بازیافت رایانه های کوچک قدیمی Raspberry Pi توسط شرکت Computer Aid به منظور تولید روترهایی برای تامین اینترنت در مناطق دور از دسترس منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، شرکت Computer Aid در فیلمی که در ادامه مطلب شاهد آن خواهید بود نشان می دهد چگونه می توان از سیستم های رایانه های کوچک Raspberry Pi برای ساخت هات اسپات های اینترنتی قابل جابه جایی استفاده کرد.
در این روتر ها از نرم افزار مبتنی بر RACHEL-Pi ساخت شرکت World Possible استفاده شده است.

computer-aid-recycling-raspberry-pi-mini
جرمی شوارتز مدیر اجرایی شرکت World Possible در اظهارات خود اعلام کرده است:« در بعضی مناطق دور دست، امکانات لازم برای یادگیری در اختیار جوانان قرار نمی گیرد. اینترنت نقش زیادی در یادگیری بسیاری از افراد ندارد اما برای بعضی ها اینترنت نقش مهمی را ایفاءمی کند. ما قصد داریم در سال ۲۰۱۷ بسیاری از کاربرد های RACHEL را آزمایش کنیم. این آزمایش ها ابتدا در نهاد های کارآفرینی خود شرکت انجام خواهد شد و در نهایت از مجموعه محدودی از شرکت های دیگر پشتیبانی خواهیم کرد.»
«نیکلا گمپل» مسئول بازاریابی و آموزش الکترونیک شرکت Computer Aid اعلام کرده این شرکت اخیرا فاصله زیادی تا تکمیل یک پروژه در اتیوپی و موریتانی ندارد و ما امیدواریم شاهد عملکرد موفقیت آمیز این پروژه ها باشیم.

منبع: geekygadgets

لینک کوتاه: betanews.ir/news/392344

خبر فوق مربوط به رسانههم رسان می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم