تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
محمد انصاری

محمد انصاری

اختصاصی | بازیکنان پرسپولیس در طول فصل اخیر بارها و بارها با مصدومیت های متعددی مواجه شدند.

ورزش 11 - در طول فصل اخیر و به خصوص چند بازی اخیر شاهد مصدومیت هایی شدید و پر تعداد در میان بازیکنان پرسپولیس بودیم که باعث ایجاد سوالاتی در ذهن طرفداران فوتبال خواهد شد. با خروج بازیکنان تاثیر گذار از ترکیب این تیم و کمبود بازیکن در جمع سرخپوشان بازیکنان این تیم باید نهایت تلاش خود را برای جبران این کمبود به خرج می دادند.

تمرینات فشرده و بازی های پر تعداد باعث فشار مضاعف بر بازیکنان کم تعداد این تیم شد و همین فشارها در مقاطع حساس باعث ایجاد مصدومیت هایی پر تعداد و ضریب بالای ضعف بدنی و جسمی در ساق های این بازیکنان شد. پاره شدن رباط محمد انصاری و حسین ماهینی و همچنین مصدومیت های پر تعداد بازیکنانی نظیر امید عالیشاه، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده و بسیاری دیگر از این بازیکنان نشان از فشار بالای بدنی بر روی آن ها دارد.

تحلیل قوای بدنی بعد از گذشت یک فصل پر فشار و حضور 90 دقیقه ای در تمامی دیدارهای پرسپولیس در آسیا و لیگ برتر ایران و عدم استراحت به دلیل حضور در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا همگی باعث فشار فراوان بر بدن بازیکنان پرسپولیس شد تا اینکه مصدومیت هایی این چنینی را برای آن ها به همراه داشته باشد.

   #پرسپولیس #محمد انصاری #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #لیگ برتر #سرخپوشان #شجاع #شجاع خلیل زاده #حسین ماهینی

محتوای خبر «دلیل اصلی مصدومیت های شدید و پی در پی بازیکنان پرسپولیس» را در سایت «ورزش یازده» ببینید