تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
طبق پژوهش جدید که توسط محققان دانشگاه پنسیلوانیا صورت گرفته تأیید می کند، شبکه های اجتماعی و به طور کلی اینترنت عامل مهمی در افزایش قابل توجه نرخ افسردگی هستند 399955_894.jpg

شعارسال: طبق پژوهش جدید که توسط محققان دانشگاه پنسیلوانیا صورت گرفته تأیید می کند، شبکه های اجتماعی و به طور کلی اینترنت عامل مهمی در افزایش قابل توجه نرخ افسردگی هستند.

به نقل از «timesnownews»، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد، کاهش استفاده از رسانه های اجتماعی منجر به کاهش افسردگی و حس انزوای اجتماعی می شود.

تحقیقات جدید ایالات متحده نشان داده که کاهش زمان صرف شده در سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک، اسنپ چت و اینستاگرام ممکن است به بهبود وضعیت سلامت کمک کند.

این پژوهش جدید که توسط محققان دانشگاه پنسیلوانیا صورت گرفته تأیید می کند، شبکه های اجتماعی و به طور کلی اینترنت عامل مهمی در افزایش قابل توجه نرخ افسردگی هستند.

یافته های منتشر شده در مجله روانشناسی اجتماعی نیز نشان می دهد، کاهش زمان استفاده از شبکه های اجتماعی به طور مستقیم منجر به کاهش سطح ترس و اضطراب می شود.

هانت، محقق ارشد این مطالعه از دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: «عجیب است؛ اما واقعیت است که ارتباط کمتر با اینستاگرام برابر با سلامت روان بهتر است؛ به این دلیل که افراد در اینستاگرام آنچه که هستند را بروز نمی دهند و خلاف زندگی واقعی شان هستند


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی تیتر برتر، تاریخ انتشار:19 آبان 1397 ، کدخبر:1541846183.75514 www.titrebartar.com ،

   #اینترنت #پژوهش #اینستاگرام #سلامت #اسنپ #سیستم عامل

محتوای خبر «اینترنت عاملی مهم در افزایش نرخ افسردگی» را در سایت «شعار سال» ببینید