تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
6-نکته-قابل-توجه-از-فهرست-جدید-کیروش

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا سایت فدراسیون فوتبال بامداد یکشنبه اسامی جدید تیم ملی فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش وبسایت نود، با اعلام اسامی تیم ملی نکات جدیدی به چشم می خورد که خط خوردن برخی نفرات همیشگی، دعوت از چهارده لژیونر و برخورداری پنج تیم ایرانی از بازیکن در اردوی جدید از جمله آنها است.

کاهش سهمیه آبی ها مهم ترین اتفاق این لیست است که ریشه در مصدومیت برخی نفرات آنها دارد. برخی نکات قابل توجه از فهرست جدید تیم ملی را مرور می کنیم:

آرمین سهرابیان و رشید مظاهری از جمله ملی پوشانی هستند که از لیست کی روش خط خورده اند.

نفراتی چون پژمان منتظری، علیرضا جهانبخش و علی کریمی به دلیل مصدومیت دعوت نشده اند.

کاهش سهمیه استقلال از شش به سه نفر و دعوت از دو بازیکن پرسپولیس از دیگر نکات این لیست است.

چهارده لژیونر یه اردو دعوت شده اند که رامین رضاییان و قلی زاده نسبت به اردوی قبلی بازیکنان جدید از میان بازیکنان شاغل در خارج از کشور محسوب می شوند. رضاییان تیم نداشت و در آخرین اردو دعوت نشد اما هفته گذشته به الشحانیه قطر پیوست و گل هم زد و به فهرست تیم ملی برگشت.

تراکتورسازی با سه بازیکن بیشترین سهمیه را به همراه استقلال در لیست کی روش دارد.

ماشین سازی و سایپا هم به اتفاق سرخابی ها و تراکتور تیم هایی هستند که ملی پوش دارند اما دیگر تیم های لیگ برتری از جمله پدیده، سپاهان و ذوب آهن هیچ نماینده ای در تیم ملی ندارند.

   #استقلال #فدراسیون فوتبال #قطر #لیگ قهرمانان #پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا #علیرضا جهانبخش #سپاهان #تیم ملی فوتبال #برنامه نود

محتوای خبر «6 نکته قابل توجه از فهرست جدید کی روش» را در سایت «برنامه نود» ببینید