تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم های ایران کمک کند یکی از شبکه های خبری ارمنستان در خصوص تبعات احتمالی تعامل شهروندان ارمنی با بانک ملت شعبه ایروان، از سفارت آمریکا سوالی پرسیده و آمریکایی ها در پاسخ گفته اند که از دوستانشان، انتظار حمایت از تحریم های ایران را دارند. ۵۵آنلاین :

سفارت آمریکا در ارمنستان با انتشار بیانیه ای، ضمن تأکید بر بسط روابط اقتصادی دو کشور، بر انتظار واشنگتن برای همراهی ایروان با تحریم های اعمال شده علیه تهران تأکید کرد.

آنطور که شبکه خبری «آرمنیا نیوز» گزارش داده، سفارت آمریکا در ایروان در پاسخ به سوال ارسالی تحریریه خبری این شبکه، پاسخی مکتوب داده و بر لزوم همراهی متحدان اقتصادی واشنگتن با تحریم های ایران پایفشاری کرده است؛ دور دوم تحریم های پسابرجامی آمریکا علیه ایران، از 14 آبان ماه شروع شد.

سوال ارسالی تحریریه آرمنیا نیور دقیقاٌ در خصوص فرجام کار با بانک ملت شعبه ایروان بوده است.

در جوابیه سفارت آمریکا آمده: «نگاه ایالات متحده، به ادامه همکاری با شرکت ها و دولت ارمنستان در مسیر تلاش برای فشار بر رژیم ایران برای توقف رفتار ثبات زدای ایرانیان است.»

در ادامه بیانیه آمده که نتیجه اعمال تحریم ها و فشار بر ایران، بازگرداندن مذاکره کنندگان هسته ای ایران به پای میز مذاکره برای رسیدن به «توافقی بهتر» است.


منبع : فارس

   #ایروان #واشنگتن #بانک ملت

محتوای خبر «سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم های ایران کمک کند» را در سایت «55 آنلاین» ببینید